İçeriğe geç

Urfa Kartımda Kaç Para Kalmış?

  Türkiye’de bulunan bir çok ilde olduğu gibi Urfa ilinde de şehir içi toplu taşıma araçlarında akıllı ulaşım kartı kullanılır. Bu kart ile ulaşım ücreti kolayca ödenir. Vatandaşlar bazı kriterlere göre kendilerine uygun olan kartı alabilirler. Urfa Kart’ın dört adet çeşidi bulunmaktadır. Bu kartlardan sizin şartlarınıza uygun olanı alıp kullanabilirsiniz.

  • Tam Kart -İsteyen herkesin temin ederek kullanabileceği, kişiselleştirilmemiş “urfakart”tır. Şanlıurfa’daki tüm toplu taşıma araçlarında kullanabilen ulaşım kartıdır.
  • İndirimli Kart – Öğretmen, öğrenci vb. gibi indirimli tarifeleri kullanabilen “urfakart”.Toplu taşımada uygulanan indirimli tarifeyi kullanabilen kişilere verilen kişisel kartlardır.
  • Ücretsiz Kart – 65 yaş, engelli, şehit ailesi vb. gibi kişilerin kullanabildiği “urfakart”. Toplu taşımada uygulanan ücretsiz tarifeyi kullanabilen kişilere verilen kişisel karttır.
  • İki Binişlik Kart – Sınırlı kullanımlı “urfakart”.Satın alıp kullanılabilen, 2 binişlik geçiş hakkı sağlayan karttır.

  Urfa Kartımda Kaç Para Kalmış?

  Urfa kartınızda kaç para kaldığını görmek için 4 farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bu yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • urfakart.com internet sitesi üzerinden Urfa Kart Bakiye Sorgulama
  • akillibiletim.com internet sitesi üzerinden Urfa Kart Bakiye Sorgulama
  • Urfa Ulaşım mobil uygulaması üzerinden Urfa Kart Bakiye Sorgulama
  • Kiosk ile Urfa Kart Bakiye Sorgulama

  urfakart.com internet sitesi üzerinden Urfa Kart Bakiye Sorgulama

  Urfa Kart bakiyenizi resmi internet sitesi üzerinden sorgulamanız mümkündür. Bu işlem için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Daha sonra sizden istenen kart bilgisini girerek sorgulayabilirsiniz.

  urfakart.com internet sitesi üzerinden Urfa Kart Bakiye Sorgulama işlemi için tıklayınız.

  akillibiletim.com internet sitesi üzerinden Urfa Kart Bakiye Sorgulama

  Urfa kart bakiye sorgulama işleminizi internet üzerinden yapmak isterseniz bir diğer seçenekte akıllibiletim.com adresidir. Aşağıdaki linke tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Kart numaranızı girerek sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  akillibiletim.com internet sitesi üzerinden Urfa Kart Bakiye Sorgulama için tıklayınız.

  Urfa Ulaşım mobil uygulaması üzerinden Urfa Kart Bakiye Sorgulama

  Urfa Ulaşım mobil uygulamasını indirerek istediğiniz her yerde ve her zaman sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Urfa Kart Bakiye sorgulama işleminin en kolay yolu akıllı telefonunuza indireceğiniz bu uygulamadır. Uygulamayı indirdikten sonra bilgilerinizle giriş yapıp bakiyenizi görebilirsiniz.

  Urfa Ulaşım mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Kiosk ile Urfa Kart Bakiye Sorgulama

  Şehrin belirli yerlerine yerleştirilen kiosk cihazları ile kart bakiyenizi görebilirsiniz. Kiosk cihazlarının nerelerde olduğu bilgisine urfakart.com adresinden bakabilirsiniz.