İçeriğe geç

Urfa Kart Para Yükleme

  Urfalı vatandaşların şehir içi toplu taşıma araçlarında kullandıkları Urfa Kart, bakiye yükleyerek kullanılan bir sistemdir. Karta para yüklemek için neler yapabileceğinizi makalemizden öğrenebilirsiniz.

  Urfa Kart Para Yükleme Nasıl Yapılır?

  Urfa Kart para yükleme işlemi için yapabilecekleriniz aşağıdaki gibidir:

  • Kiosk Cihazları ile Urfa Kart Para Yükleme
  • Akıllıbiletim İnternet Sitesi Üzerinden Urfa Kart Para Yükleme
  • Bayilerden Urfa Kart Para Yükleme
  • Mobil Uygulama Üzerinden Urfa Kart Para Yükleme

  Bu yöntemlerden birisini seçerek bakiyenizi görebilirsiniz. Nasıl yapacağınıza dair ayrıntıları makalemizin devamından öğrenebilirsiniz.

  Kiosk Cihazları ile Urfa Kart Para Yükleme

  Urfanın belli noktalarına yerleştirilen Kiosk cihazları ile Urfakart bakiye yükleme işlemi oldukça kolay, hızlı ve pratik bir hale gelmiştir. Aşağıda listelenen noktalarda bulunan Kiosk cihazlarına ulaşarak Urfa kartınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Kiosk cihazları şu şekildedir:

  • Aktarma Merkezi 1 (T1),
  • Aktarma Merkezi 2 (T2)
  • Osmanbey Kampüsü

  Kiosk cihazlarının yenileri şehre yerleştirilmektedir. Aşağıdaki bağlantıda sizler için kiosk cihazlarının bulunduğu yerleri ve daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

  Size en yakın Kiosk cihazları için buraya tıklayınız.

  Akıllıbiletim İnternet Sitesi Üzerinden Urfa Kart Para Yükleme

  Akıllıbiletim internet sitesinde Urfa kart için para yükleme imkanı sunulmaktadır.

  İnternetten kredi kartı ile Urfa Kart Bakiye Yüklemek için tıklayınız.

  Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak akıllı biletim internet sayfasına ulaşabilir, buradan Urfa Kart bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz il ve kart numaranızı ilgili alanlara girerek bakiye yükleyebilirsiniz.

  Bayilerden Urfa Kart Para Yükleme

  Urfa Kart bayilerine giderek bakiye yüklemek istediğinizi söylerseniz, size yardımcı olur ve bakiyenizi yüklerler. Urfakart bayi listesi için http://urfakart.com/ bağlantısına tıklayabilirsiniz. Burada güncel listeyi bulabilirsiniz.

  Mobil Uygulama Üzerinden Urfa Kart Para Yükleme

  Urfa kartınıza bakiye yüklemenin kolay ve tercih edilen bir diğer seçeneği ise mobil uygulamadır. Akıllı telefonunuza indireceğiniz Urfa Ulaşım mobil uygulaması ile bakiyenizi sorgulayabilir ve yükleme yapabilirsiniz.

  Play Store üzerinden Urfa Ulaşım mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  App Store üzerinden Urfa Ulaşım mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  Telefonunuza uygun olan bağlantıya tıklayarak indirdikten sonra kartınızın numarası ile birlikte kalan bakiyenizi görebilirsiniz.