İçeriğe geç

Urfakart Bakiye Sorgulama

  Urfa’da toplu taşıma araçlarında kullanılan akıllı ulaşım sistemi kapsamında kullanılan Urfa Kart ile ulaşım daha kolay ve daha hızlı hale gelmiştir. Akıllı ulaşım sistemi sayesinde otobüslerin anlık konumlarını görebilir, bulunduğunuz durağa yaklaşan otobüslerin kaç dakika sonra durakta olacağını inceleyebilir, nasıl giderim modülü ile bir noktadan başka bir noktaya nasıl gidebileceğinizi görebilirsiniz. Ayrıca Şanlıurfa’da bulunan Kart Dolum merkezlerine ait bütün bilgilere erişebilirsiniz.

  Urfakart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • urfakart.com internet sitesi üzerinden Urfakart Bakiye Sorgulama
  • akillibiletim.com internet sitesi üzerinden Urfakart Bakiye Sorgulama
  • Urfa Ulaşım mobil uygulaması üzerinden Urfakart Bakiye Sorgulama
  • Kiosk ile Urfakart Bakiye Sorgulama

  urfakart.com internet sitesi üzerinden Urfakart Bakiye Sorgulama

  Urfa Kart resmi web sitesine girerek bakiyenizi sorgulamanız mümkündür. Bunun için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak resmi internet sitesine girebilirsiniz. Daha sonra bakiye sorgulama butonuna basarak bakiye sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. Gelen sayfada ilgili alana kart numaranızı girerek Urfa Kart Bakiye Sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Aşağıdaki linkte bakiye sorgulama sayfasına hemen ulaşabilirsiniz.

  urfakart.com internet sitesi üzerinden Urfa Kart Bakiye Sorgulama işlemi için tıklayınız.

  akillibiletim.com internet sitesi üzerinden Urfakart Bakiye Sorgulama

  Urfa kart bakiye sorgulama işleminizi internet üzerinden yapmak isterseniz bir diğer seçenekte akıllibiletim.com adresidir. Bu sitede birçok karta ait sorgulama işlemi yapılmaktadır. Aynı şekilde Urfa Kart bakiyesini de öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Kart numaranızı girerek sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  akillibiletim.com internet sitesi üzerinden Urfa Kart Bakiye Sorgulama için tıklayınız.

  Urfa Ulaşım mobil uygulaması üzerinden Urfakart Bakiye Sorgulama

  Mobil uygulamalar pek çok alanda kolaylıklar sunmaktadır. Urfa Büyükşehir Belediyesinin hizmete sunduğu mobil uygulama ile bakiyenizi kontrol edebilirsiniz. Urfa Ulaşım mobil uygulamasını indirerek istediğiniz her yerde ve her zaman sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Urfa Kart Bakiye sorgulama işleminin en kolay yolu akıllı telefonunuza indireceğiniz bu uygulamadır. Uygulamayı indirdikten sonra bilgilerinizle giriş yapıp bakiyenizi görebilirsiniz.

  Urfa Ulaşım mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Kiosk ile Urfakart Bakiye Sorgulama

  Şehrin belirli yerlerine yerleştirilen kiosk cihazları ile kart bakiyenizi görebilirsiniz. Kiosk cihazlarının nerelerde olduğu bilgisine urfakart.com adresinden bakabilirsiniz.