İçeriğe geç

Vakıfbank Bakiye Sorgulama

  Vakıfbank müşterilerinin hesapları ile ilgili işlemleri daha kolay yapabilmeleri için birçok kolaylık ve uygulamayı hizmete koymuştur. Bakiye sorgulama hizmeti de bu kolaylıklardan birisidir. Vakıfbank hesabınızda var olan bakiyeyi pratik bir şekilde öğrenmeniz mümkün. Bakiyenizi sorgulayarak birikiminizi ve harcama takibinizi yapabilirsiniz. Size sağlanan bakiye sorgulama hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz:

  Vakıfbank Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Vakıf Bank hesabınızda ne kadar bakiye olduğunu öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki yöntemlerden birisini seçerek, sorgulayabilirsiniz.

  • Müşteri Hizmetlerinden Vakıfbank Bakiye Sorgulama
  • SMS ile Vakıfbank Bakiye Sorgulama
  • İnternet Bankacılığı ile Vakıfbank Bakiye Sorgulama
  • Mobil Bankacılık ile Vakıfbank Bakiye Sorgulama
  • ATM ile Vakıfbank Bakiye Sorgulama
  • Banka Şubesine Giderek Vakıfbank Bakiye Sorgulama

  Müşteri Hizmetlerinden Vakıfbank Bakiye Sorgulama

  Vakıfbank’a ait müşteri hizmetleri numarasını arayarak bakiyeniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

  Vakıf Bank Müşteri Hizmetleri Numarası : 0850 222 0 724

  Vakıf Bank müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri temsilcisine direkt bağlanıp  sorularınızı sorabilirsiniz.

  Müşteri temsilcisine tuşlama yaparak ulaşmak için : Tele sekreteri dinlemeden hemen öğrenmek isterseniz tuşların kısa yolu ise 3-1-1’dir. Yabancı döviz cinsi hesabınız varsa 3-1-2 tuşlarına basarak hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

  SMS ile Vakıfbank Bakiye Sorgulama

  Bu hizmeti sms talimatı verdikten sonra kullanabilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetleri size yardımcı olacaktır. Daha sonra telefonunuzun sms bölümüne gelip BAKIYE yazarak 3401’e göndermeniz yeterlidir. Bakiyeniz size bildirilecektir.

  İnternet Bankacılığı ile Vakıfbank Bakiye Sorgulama

  Vakıfbank’ın resmi internet sitesi olan www.vakıfbank.com.tr adresine girdikten sonra internet bankacılığı kısmına giriş yapmanız gerekir. Sisteme giriş yaptıktan sonra ilgili alandan bakiyenizi görebilirsiniz.

  Mobil Bankacılık Uygulaması ile Vakıfbank Bakiye Sorgulama

  Vakıfbank mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek bakiyenizi görebilirsiniz. Ayrıca bakiyeniz dışında pek çok hizmetten pratik bir şekilde faydalanmanız mümkündür. Vakıfbank mobil uygulamasını aşağıdaki adreslerden indirebilirsiniz.

  Play Store ile Vakıf Bank Mobil Bankacılık uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store ile Vakıf Bank Mobil Bankacılık uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Uygulamayı indirdikten sonra kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapmanız gerekir. Daha sonra uygulama içinde üst sol tarafta bulunan menüye basarak hesap ve ek hesaplar bölümüne girerek hesap bakiyenizi görebilirsiniz.

  ATM ile Vakıfbank Bakiye Sorgulama

  Size en yakın Vakıfbank ATM’lerine ya da ortak ATM’lere Vakıfbank kartınızı takıp, şifrenizi girdikten sonra kartınıza ait bilgileri görebilirsiniz.

  Banka Şubesine Giderek Vakıfbank Bakiye Sorgulama

  Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek gişe görevlisinden bakiyenizi öğrenme konusunda yardım alabilirsiniz.