İçeriğe geç

Vakıf Bank Hesabımda Ne Kadar Para Var?

  Vakıf Bank müşterisi iseniz bankanız sizin için birçok kolaylık ve hizmet sunmuştur. Bunlardan birisi de Vakıf Bank hesabınızda ne kadar para kaldığını öğrenebileceğiniz Vakıf Bank bakiye sorgulama hizmetidir. Bakiyenizi sorgulayarak elinizdeki paradan fazla harcama yapmanın önüne geçebilirsiniz. Vakıf Bank hesap bakiyenizi kontrol etmenin çeşitli yolları bulunmaktadır.

  Vakıf Bank Hesabımda Ne Kadar Para Var?

  Vakıf Bank hesabınızda ne kadar bakiye olduğunu öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki yöntemlerden faydalanarak öğrenebilirsiniz.

  • Müşteri Hizmetlerinden Vakıf Bank Bakiye Sorgulama
  • SMS ile Vakıf Bank Bakiye Sorgulama
  • İnternet Bankacılığı ile Vakıf Bank Bakiye Sorgulama
  • Mobil Bankacılık ile Vakıf Bank Bakiye Sorgulama
  • ATM ile Vakıf Bank Bakiye Sorgulama
  • Banka Şubesine Giderek Vakıf Bank Bakiye Sorgulama

  Müşteri Hizmetlerinden Bakiye Sorgulama

  Vakıf Bank müşterilerinin faydalanması ve sorunlarını gidermesi  için müşteri hizmetleri oluşturmuştur. Burayı arayarak birçok hizmetten faydalanmanız mümkündür. Bu hizmetlerden bir tanesi de bakiye sorgulama hizmetidir. Bu hizmeti alabilmek için aşağıdaki numarayı aramanız yeterlidir.

  Vakıf Bank Müşteri Hizmetleri Numarası : 0850 222 0 724

  Vakıf Bank müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri temsilcisine direkt bağlanıp  sorularınızı sorabilirsiniz.

  Müşteri temsilcisine bağlanmadan tuşlama yöntemiyle sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tele sekreteri dinlemeden hemen öğrenmek isterseniz tuşların kısa yolu ise 3-1-1’dir. Yabancı döviz cinsi hesabınız varsa 3-1-2 tuşlarına basarak hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

  SMS ile Bakiye Sorgulama

  Bu hizmetten faydalanmak için önce çağrı merkezini arayıp sms talimatı vermeniz gerekiyor. Daha sonra telefonunuzun sms bölümüne gelip BAKIYE yazarak 3401’e göndermeniz yeterlidir.

  İnternet Bankacılığı ile Bakiye Sorgulama

  www.vakıfbank.com.tr adresine girdikten sonra internet bankacılığı kısmına giriş yapmanız gerekir. BUnun için internet bankacılığı şifrenizi ilgili alana girmelisiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra hesap bölümünde tüm hesaplarınızın bakiyesini görebilirsiniz. Şifrenizi unutmanız durumunda ‘Şifremi Unuttum’ seçeneği ile yeni şifre belirleyebilirsiniz.

  Mobil Bankacılık Uygulaması ile Bakiye Sorgulama

  Akıllı telefon ve tabletinize Vakıf Bank mobil uygulamasını indirerek kolayca bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Üstelik istediğiniz her an her yerde girebilir, farklı hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

  Play Store ile Vakıf Bank Mobil Bankacılık uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store ile Vakıf Bank Mobil Bankacılık uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Uygulamayı indirdikten sonra kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapmanız gerekir. Daha sonra uygulama içinde üst sol tarafta bulunan menüye basarak hesap ve ek hesaplar bölümüne girerek hesap bakiyenizi görebilirsiniz.

  ATM ile Vakıf Bank Bakiye Sorgulama

  Vakıfbank ATM’lerine ya da ortak ATM’lere kartınızı takıp şifrenizi girdikten sonra kartınıza ait bilgileri görebilirsiniz.

  Banka Şubesine Giderek Vakıf Bank Bakiye Sorgulama

  Size en yakın Vakıf Bank şubesine giderek gişe görevlisine söylemeniz durumunda size bakiye bilginizi söylecektir. Giderken kimliğinizi götürmeyi unutmamanız gerekir. Ayrıca bu hizmetten sadece hafta içi mesai saatleri içinde faydalanabilirsiniz.