İçeriğe geç

Vodafon Bakiye Sorgulama

  Vodafone müşterilerine bakiyelerini rahatça sorgulayabilmeleri için birçok seçenek sunmaktadır. Bu sayede fatura tarihinden önce ne kadar bakiye kaldığını öğrenip kontrolü sağlayabilirler. Ya da aynı şekilde kontörlü hatlarda kalan bakiyelerini görmek bitmeden önce önlem almalarını sağlar.

  Eğer vodafone kullanıcı iseniz ve kalan dakika, internet ve sms bilgilerinizi görmek için sizlere bu makaleyi hazırladık. Paketinizin takibini kolaylıkla yapabileceğiniz bu Vodafone Bakiye Sorgulama işlemlerinden sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

  Vodafon Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • 7000’e Mesaj Göndererek Vodafon Bakiye Sorgulama
  • Mobil uygulama ile Vodafon Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetleri ile Vodafon Bakiye Sorgulama
  • Bakiye Öğrenme Servisi ile Vodafon Bakiye Sorgulama
  • Tuşlama yaparak Vodafon Bakiye Sorgulama

  7000’e Mesaj Göndererek Vodafon Bakiye Sorgulama

  Vodafone bakiyenizi sorgulamak ve kalan dakika, sms, internet haklarınızı ayrıntılı olarak görmek isterseniz, bunu mesaj atarak pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için OZET yazıp 7000’e sms göndermeniz yeterlidir. Üstelik bu servis ücretsizdir.

  Eğer bakiyenizde kalan haklarınızdan sadece birini görmek istiyorsanız aşağıdaki yolu izleyebilirsiniz.

  • TL limitini sorgulamak için TL,
  • Dakika limitini sorgulamak için DK,
  • SMS limitini sorgulamak için SMS,
  • İnternet limitini sorgulamak için INTERNET SORGU yazarak 7000’e mesaj atmanız yeterlidir.

  Mobil uygulama ile Vodafon Bakiye Sorgulama

  Vodafone bakiye sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmek için akıllı telefonunuza indireceğiniz Vodafone yanımda mobil uygulamasını indirip giriş yapmanız yeterlidir.

  Yanımda uygulamasını indir

  Vodafone yanımda uygulamasını indirdikten sonra giriş yapın. Sonra kullanım detayları kısmına girip bakiyenizi ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. İsterseniz online self servis ile de Vodafone Bakiye Sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Kalan kullanımları görüntülemek için tıklayınız 

  Müşteri Hizmetleri ile Vodafon Bakiye Sorgulama

  Vodafone Bakiye Sorgulaması yapmak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bunun için 542 veya 0542 542 00 00 numaralarını arayıp tele sekreterin sizi yönlendirmesi doğrultusunda gerekli tuşlara basarak kalan bakiyenizi kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca kalan bakiyenizde bir sorun varsa müşteri temsilcisi size yardımcı olacaktır.

  Bakiye Öğrenme Servisi ile Vodafon Bakiye Sorgulama

  Vodafone Bakiye Sorgulama işleminiz için bakiye öğrenme servisini kullanabilirsiniz. Bu sayede faturasız hattınızda ne kadar bakiye kaldığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

  Bakiye öğrenme servisini iki şekilde kullanabilirsiniz.

  • 7501’i arayarak bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.
  • SMS olarak BAKIYE yazıp 7501’e mesaj göndererek sorgulayabilirsiniz.

  Tuşlama yaparak Vodafon Bakiye Sorgulama

  Vodafone Bakiye Sorgulama işleminin en kolay yöntemi tuşlama yaparak sorgulamaktır. Bunun telefonununuzun arama kısmında *123# yazıp arama tuşuna basmanız yeterlidir. Vodafone tarafından bakiyeniz mesaj olarak gelecektir.