İçeriğe geç

Vodafone Sms ile Bakiye Sorgulama

  Vodafone sektörün önde gelen gsm operatörlerinden birisidir. Cep telefonu kullanıcıları tarafından yoğun olarak tercih edilen bir operatördür. Hemen hemen her evde vodafone kullanıcısına rastlamak mümkündür. Vodafone kullanıcıları için bir çok tarife sunarak avantajlı iletişim kurma imkanı sağlar. Kullanıcılar gönül rahatlığı ile iletişim kurmanın keyfini çıkarırken, bütçelerini zorlamamanın gönül rahatlığını yaşarlar.

  Vodafone müşterilerine bakiyelerini rahatlıkla sorgulayabilmeleri için birçok seçenek sunmuştur. Bu makalede sizler için sms ile sorgulama yöntemlerini paşlaşıyoruz.

  Vodafone Sms ile Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • 7000’e Mesaj Göndererek Vodafone SMS ile Bakiye Sorgulama
  • 7501’e Mesaj Atarak Vodafone SMS ile Bakiye Sorgulama
  • Tuşlama yaparak Vodafone SMS ile Bakiye Sorgulama

  7000’e Mesaj Göndererek Vodafone Bakiye Sorgulama

  Vodafone hattınızda kalan bakiyenizi ayrıntılı bir şekilde görmek istiyorsanız, bunu sms ile ayrıntılı bir şekilde yapmanın kolay bir yolu var. Kalan dakika, sms, internet, tl limitinizi öğrenmek için telefonunuzun mesaj kısmına gelip OZET yazın ve 7000’e sms gönderin. Mesajınız sisteme ulaştıktan sonra, kalan kullanım haklarınız size mesaj olarak bildirilecektir.

  Eğer vodafone hattınızda kalan TL, internet, dakika, sms haklarınızdan sadece birini görmek istiyorsanız aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz.

  • TL limitini sorgulamak için TL,
  • Dakika limitini sorgulamak için DK,
  • SMS limitini sorgulamak için SMS,
  • İnternet limitini sorgulamak için INTERNET SORGU yazarak 7000’e mesaj atmanız yeterlidir.

  7501’e Mesaj Atarak Vodafone SMS ile Bakiye Sorgulama

  Vodafone hattınızda kalan kullanım haklarınız öğrenmek için bir diğer sms ile bakiye sorgulama yöntemi ise şu şekildedir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına gelerek BAKIYE yazıp 7501’e mesaj gönderebilirsiniz. Bu şekilde bakiye bilginiz size bildirilecektir.

  Tuşlama yaparak Vodafone Bakiye Sorgulama

  Mesaj ile olmasada yine mesaj atmaya yakın bir seçenek olan tuşlama yöntemindende bahsetmek istedik. Vodafone bakiyenizi öğrenmenin en kolay şekli tuşlama yöntemidir. Bunun için telefonunuzun arama kısmına gelip *123# yazın ve arama tuşuna basın. Vodafone tarafından bakiyeniz mesaj olarak gelecektir.

  Diğer Vodafone Bakiye Sorgulama Yöntemleri

  Sms ile bakiye sorgulama ve tuşlama yöntemiyle bakiye sorgulama işleminden başka aşağıdaki yöntemleri de kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerle ilgili açıklamayı sitemizde bulabilirsiniz.

  • Mobil uygulama ile Vodafone Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetleri ile Vodafone Bakiye Sorgulama
  • Bakiye Öğrenme Servisi ile Vodafone Bakiye Sorgulama