İçeriğe geç

Adalet Kart Sorgulama

  Adalet Kart Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Adalet Kart kullanıcıları aşağıdaki yöntemleri kullanarak bakiyelerini kontrol edebilirler. Bakiye sorgulama işlemi harcama sırasında sorun yaşamamak için önemlidir. Yetersiz bakiye sorunu yaşamamak için sık sık bakiye kontrolü yapmakta fayda vardır.

  • Adalet Kart İnternet Şubesinden Adalet Kart Sorgulama
  • Adalet Kart Mobil Uygulaması Üzerinden Adalet Kart Sorgulama
  • Param Destek Merkezini Arayarak Adalet Kart Sorgulama
  • ATM ve Diğer Yöntemlerle Adalet Kart Sorgulama

  Adalet Kart İnternet Şubesinden Adalet Kart Sorgulama

  AdaletKartın bakiyesini sorgulamak için internet şube kullanılabilir. Param.com.tr adresinde bulunan internet şubesine giriş yaparak kartınızla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak internet şubesine ulaşabilirsiniz. Sonra sisteme giriş yapıp bakiye görüntülenebilir.

  Param İnternet Şubesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Adalet Kart Mobil Uygulaması Üzerinden Adalet Kart Sorgulama

  Adalet Kart mobil uygulaması ile bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca kampanyalar, ödemeler buradan takip edilebilir. Bakiyenizi görüntüledikten sonra tl yükleme, hesap ekstresi inceleme ve para transferi yapmak gibi işlemleri pratik bir şekilde yapabilirsiniz. İstediğiniz her an her yerde Adalet Kart mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak Adalet Kart mobil uygulamasını akıllı cihazınıza indirebilirsiniz. İnternet şube bilgileriniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

  Google Play – Adalet Kart Mobil uygulamasını akıllı cihazınıza indirmek için buraya tıklayınız.

  App Store – Adalet Kart Mobil uygulamasını akıllı cihazınıza indirmek için buraya tıklayınız.

  ATM ve Diğer Yöntemlerle Adalet Kart Sorgulama

  Türkiye genelinde bulunan bankaların ATM cihazlarından Adalet Kart bakiyesini sorgulamak mümkündür. Atm cihazlarına kartı takarak bakiye sorgulaması yapılabilir.

  Param Destek Merkezini Arayarak Adalet Kart Sorgulama

  Param Destek Merkezini arayarak Adalet Kart Sorgulama işlemi yapılabilir. Param Destek merkezinde görevli olanlar size bu konuda yardımcı olabilir.

  Param Destek Merkezi : 0850 988 88 88