İçeriğe geç

Param Kart Bakiye Sorgulama

  Param Kart, yüklediğin kadar harcayabildiğin, harcadığında kaybetmeden sadece kazandığın bir karttır. Bu kart ile alışverişleriniz daha kolay ve pratik olacaktır. Ayrıca kartın size sunduğu avantajlar sayesinde kendinizi daha değerli hissedersiniz. Param, bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilen elektronik para hesabıdır. Param Kartınızda bulunan bakiyeyi merak ediyorsanız bunun için birkaç sorgulama yöntemi vardır. Bu yöntemler sizin daha kolay hizmet almanız için kolaylaştırılmıştır.

  Param Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Param Kart ve Param üyesi kart kullanıcısı iseniz bakiyenizi öğrenebilmeniz için birkaç yöntem mevcuttur. Bu yöntemler sizin daha kolay hizmet alabilmeniz için çeşitlendirilmiştir. Bu yöntemleri şöyle sıralamak mümkündür:

  • Tüm banka ATM Cihazlarından Param Kart Bakiye Sorgulama
  • SMS Göndererek Param Kart Bakiye Sorgulama
  • İnternet Şubesi ile Param Kart Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Param Kart Bakiye Sorgulama

  Tüm banka ATM Cihazlarından Param Kart Bakiye Sorgulama

  Tüm bankalara ait ATM cihazlarını kullanarak kartınızda bulunan bakiye miktarını sorgulayabilirsiniz. Bunun için çalıştığınız bankanın ATM cihazlarını tercih edebilirsiniz. ATM cihazlarının nerede olduğunu görmek için bankanızın resmi internet sayfasına göz atabilirsiniz.

  SMS Göndererek Param Kart Bakiye Sorgulama

  Mesaj yöntemi internet kullanamayan kişiler için oldukça pratiktir. Bunun için aşağıdaki kalıbı kullanarak mesaj atmanız gerekir.

  “BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi”ni yazıp 0850 988 99 99’a SMS gönderilmelidir.

  Yemekmatik kart kullananlar ise; “BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi”ni yazıp 0850 988 99 99’a SMS göndererek yemek ve serbest cüzdanındaki bakiyeyi öğrenebilirler.

  İnternet Şubesi ile Param Kart Bakiye Sorgulama

  Param.com.tr resmi internet sayfasına girdikten sonra bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Bunun için sisteme giriş yapmanız gerekir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sisteme giriş yapabilir ve bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

  Param Kart internet şubesine giriş yapmak için tıklayınız.

  Mobil Uygulama ile Param Kart Bakiye Sorgulama

  Param mobil uygulamasını kullanarak kartınızda bulunan bakiyeyi öğrenebilirsiniz. Bunun için akıllı telefonunuza mobil uygulamayı indirmeniz gerekir.

  Param Mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz. Daha sonra kartınızı uygulamaya tanıtarak kartınızla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bakiyenizi görebilirsiniz.

  Param Mobil Uygulamasını Google Play üzerinden indirmek için tıklayınız. 

  Param Mobil Uygulamasını App Store üzerinden indirmek için tıklayınız.