İçeriğe geç

Param Hesap/Kart Bakiye Sorgulama

  Param Kart, yüklediğin kadar harcayabildiğin, harcadığında kaybetmeden sadece kazandığın bir karttır. Bu kart ile alışverişleriniz daha kolay ve pratik olacaktır. Ayrıca kartın size sunduğu avantajlar sayesinde kendinizi daha değerli hissedersiniz. Param, bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilen elektronik para hesabıdır.

  Param Kartın Size Sunduğu Kolaylıklar

  • Yanınızda taşımak istemezseniz cep telefonunuza tanımlayarak, telefonunuzu param karta çevirebilirsiniz. Elektronik para hesabını Param mobil uygulaması ile cep telefonundan takip edebilirsiniz. Ancak ben klasik kullanıcıyım yanımda olsun derseniz yanınızda taşıyarak kart olarak kullanabilirsiniz.
  • İnternet şubeden istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Bunu param resmi internet sitesinden yapabilirsiniz. Param.com.tr adresine girip sisteme giriş yaparak; kredi kartı, banka kartı, ön ödemeli kart ya da EFT ile internetten para yükleyerek kullanmaya ve kazanmaya başlayabilirsiniz.
  • ATM cihazlarından Param Kart ile para yükleme ve çekme işlemi yapabilirsiniz. Tüm banka ATM cihazlarından 7-24 bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bankaya gitmeden EFT ile işlem yapabilirsiniz.
  • Param kurumsal hesabı olanlar için tahsilat işlemlerini internet şubesinden yapma imkanı vardır.
  • 18 yaşından küçükler için her yerde kullanabileceği bir karttır. İstedikleri ATM cihazından para yükleyebilir ve çekebilirler. İstedikleri gibi alışveriş yapabilirler. Üstelik bunun için banka hesabı açmalarına gerek kalmaz.

  Param Hesap/Kart Bakiye Sorgulama

  Param Kart ve Param üyesi kart kullanıcısı iseniz bakiyenizi öğrenebilmeniz için birkaç yöntem mevcuttur. Bu yöntemleri şöyle sıralamak mümkündür:

  • Tüm banka ATM’lerinden Param Hesap/Kart Bakiye Sorgulama : Tüm bankalara ait ATM cihazlarını kullanarak kartınızda bulunan bakiye miktarını sorgulayabilirsiniz.
  • SMS ile Param Hesap/Kart Bakiye Sorgulama : SMS ile bakiye öğrenmek için “BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi“ni yazıp 0850 988 99 99‘a SMS gönderilmelidir.
   Eğer yemekmatik kart kullanıyorsanız bakiyenizi öğrenmek için “BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi“ni yazıp 0850 988 99 99‘a SMS göndererek yemek ve serbest cüzdanındaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz.
  • İnternet Şubesi ile Param Hesap/Kart Bakiye Sorgulama : Param.com.tr resmi internet sayfasına girdikten sonra bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.
  • Mobil Uygulama ile Param Hesap/Kart Bakiye Sorgulama : Param mobil uygulamasını kullanarak kartınızda bulunan bakiyeyi öğrenebilirsiniz. Bunun için akıllı telefonunuza mobil uygulamayı indirmeniz gerekir.

  Param Mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

  Param Mobil Uygulamasını Google Play üzerinden indirmek için tıklayınız. 

  Param Mobil Uygulamasını App Store üzerinden indirmek için tıklayınız.