İçeriğe geç

Anadolubank Bakiye Sorgulama

  Anadolubank, İstanbul’da 29 Aralık 1961 yılında kurulmuş olan bir bankanın devamı niteliğindedir. Buğday Bankası A.Ş. ile Türk Ekspres A.Ş.’nin birleşmesi sonucu kurulmuştur. Günümüze kadar hizmet vermeye devam etmiştir.  Anadolubank müşterileri bir çok yöntemle bakiyelerini sorgulayabilirler. Bunun için banka birkaç yöntem sunmuştur. Banka şubesine gitmek zorunda kalmadan hızlı bir şekilde bankacılık işlemlerinin yapılabilmesi müşteriler ve banka açısından oldukça güzel bir durumdur. Sıra ve yoğunluk olmadan bütün işlemler kolay ve pratik bir şekilde yapılabilir.

  Anadolubank Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Anadolubank müşterileri için birçok hizmet sunmuştur. Bu hizmetler ile bankacılık hizmetleri daha kolay ve hızlı hale gelmiştir. Anadolu Bank müşterilerinin bakiye sorgulama işlemi için yapabileceklerini şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Şubeye Giderek Anadolubank Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Anadolubank Bakiye Sorgulama
  • İnternet Şubesi ile Anadolubank Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Anadolubank Bakiye Sorgulama

  Şubeye Giderek Anadolubank Bakiye Sorgulama

  Size en yakın Anadolu Bank şubesine giderek bakiyenizi kolayca öğrenebilirsiniz. Şubeye girdikten sonra sıra alarak banko görevlisine isteğinizi iletmeniz yeterlidir.

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Anadolubank Bakiye Sorgulama

  Eğer şubeye gitmek istemiyorsanız müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri hattı ile istediğiniz bir çok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Anadolu Bank müşteri hizmetlerini aramak ve isteğinizi iletmektir.

  Anadolu Bank Müşteri Hizmetleri Numarası : 0850 222 55 50

  Sesli yanıt sistemini takip ederek bakiyenizi kolayca sorgulayabilirsiniz. Hatta var olan borcunuzu dahi öğrenmeniz mümkündür.

  İnternet Şubesi ile Anadolubank Bakiye Sorgulama

  Anadolu Bank resmi internet şubesine girerek İnternet bankacılığı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu oldukça kolay bir yöntemdir.

  • Bilgisayarınızdan aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Anadolu Bank internet sitesine giriş yapmanız gerekir.
  • Daha sonra sağ üstte yer alan ‘İnternet Şubem’ düğmesine basmalısınız.
  • Gelen sayfada ilgili kısımlara T.C Kimlik Numaranız ve şifrenizi yazarak giriş yapmanız gerekir.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra kart ve hesap bilgilerinizi görüntüleyebilir ve bakiye sorgulaması yapabilirsiniz.

  AnadoluBank İnternet Şubesine gitmek için tıklayınız.

  Mobil Uygulama ile Anadolubank Bakiye Sorgulama

  Anadolu Bank bankacılık hizmetlerinin daha kolay yapılabilmesi için mobil uygulama yapmıştır. Mobil uygulama ile daha kolay, her an ve her yerde bakiyenizi görebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantılardan uygun olana tıklayarak mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz gerekir. Daha sonra internet şubem bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. Ekranda bakiyeniz görünecektir.

  Play Store – Anadolubank Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – Anadolubank Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.