İçeriğe geç

ATSO Üye Sorgulama

  Türkiye’nin en eski ticaret ve sanayi odaları arasında bulunan Antalya Ticaret ve Sanayi Odasıdır. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası 45 bini aşkın üyesi, 40 milyon 645 bin liralık bütçesi, 49 meslek grubu, 111’i meclis üyesi olmak üzere 271 meslek komite üyesi ile Antalya’nın en etkili kurumlarından, Türkiye’nin en büyük Odalarından birisidir. ATSO’nun Serik, Kemer, Korkuteli, Elmalı, Gazipaşa, Akseki ilçelerinde temsilcilikleri mevcuttur.

  ATSO, kurulduğu günden bu yana kent ticaretinin, kültürel ve sosyal yaşamının şekillenmesinde aktif olarak yer almıştır. Kentte bulunan birçok öncü kurumun kuruluşunda etkili olmuştur. Son olarak da bölgeye değer katacak olan Korkuteli Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin (KORMER) kurulmasına öncülük etmiştir. ATSO’nun Antalya’ya kattığı daha pek çok yenilik ve ilkler vardır.

  Türkiye’de İlklere İmza Atan Oda, ATSO

  1. Türkiye’nin basında en çok yer alan TSO’su, basında en çok konuşulan TSO başkanı,
  2. Türkiye’nin en yüksek puanlı 5 yıldızlı akredite Odası,
  3. Türkiye’nin ilk dijital Odası/yılda ortalama 20 bin belge,
  4. Türkiye’nin ilk mesleki sertifikasyon yapan Odası,
  5. Bir çok alanda mesleki sertifikasyon yapan Türkiye’deki tek Oda,
  6. Bulunduğu kentin vizyonunu yazılı hale getiren ilk Oda,
  7. Destinasyon yönetimi mantığıyla kurulan Türkiye’nin ilk şirketini kente kazandıran Oda,
  8. Üyelerine etik işletme belgesi veren ilk Oda,
  9. Türkiye’de ilk kez Organize Sanayi Bölgesi’nde, meslek lisesinin açılmasına öncü olan Oda,
  10. Hizmet binasını kentine kültür sanat merkezi olarak kazandıran ilk Oda

  ATSO Üye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Antalya Ticaret ve Sanayi Odası üye bilgilerine ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak ATSO Üye Sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

  Bu sayfada sizden istenen ilçe, ticaret ünvanı, oda sicil no, ticaret sicil no, kişiler, meslek grubu, sermayesi bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde girerek, güvenlik kodunu girdikten sonra ‘Ara/Bul’ düğmesine basmanız yeterlidir.

  ATSO Üye Sorgulama ekranı için tıklayınız.

  Antalya Ticaret ve Sanayi Odası etkin, verimli, hesap verebilir, vatandaş beyanına güvenen ve şeffaf bir kamu yönetimi oluşturmak; kamu hizmetlerinin hızlı, kaliteli, basitleştirilmiş ve düşük maliyetli bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak amacıyla kurulmuş bir ticaret odasıdır. Kuruluş amacı ve hizmet standartlarını bozmadan gün be gün büyüyen üye sayısı ile hizmet vermeye devam etmektedir.