İçeriğe geç

AYBU Bakiye Sorgulama

  Halkbank ile yapılan anlaşma ile Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Halkbank kampüs kart kullanmaya başlamıştır. Halkbank Kampüs kart hem kimlik kartı olarak kullanılır hem de banka kartı özelliği vardır. Bu kart ile yapılabilecek işlemler; bankacılık hizmetleri, üniversite giriş çıkışlarında geçiş kartı olarak kullanılma, yemekhane hizmetlerinde ödeme aracı olarak kullanılma, kantinde yine ödeme aracı olarak kullanılma imkanı vardır. Üniversite içinde tüm ödeme noktalarında kullanılır. Üniversite içindeki kullanım alanları dışında AYBU kampüs kart ile bir çok bankacılık hizmetinde faydalanmak mümkündür. Bu yönüyle oldukça kullanışlıdır. Hem üniversite içinde giriş çıkışlarda ve kimlik olarak kullanılır, hem de alışverişlerinizde ve fatura ödemelerinizde kullanabilirsiniz. AYBU kart ile bakiye sorgulama işlemini merak edenler için makalemizin devamında detaylı bir anlatım hazırladık. Çok kolay olan bir kaç yöntem ile AYBU bakiye sorgulama işlemi yapmak mümkündür.

  AYBU Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  AYBU Kampüs karta bakiye yüklemek için kullanabileceğiniz yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Halkbank ATM’lerinden AYBU Bakiye Sorgulama
  • Halkbank Şubelerinden AYBU Bakiye Sorgulama
  • Üniversite içindeki KİOSK’lardan AYBU Bakiye Sorgulama
  • Kamu Bankaları Ortak ATM’lerinden AYBU Bakiye Sorgulama

  Bu yöntemlerin detayları ise aşağıdaki gibidir. Size en kolay geleni kullanarak AYBU bakiye sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

  Halkbank ATM’lerinden AYBU Bakiye Sorgulama

  Halk bankasına ait olan ATM cihazlarından AYBU kartınızın bakiyesini sorgulayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Halk Bankası şube ve ATM cihazlarının adres bilgilerini sorgulamak için tıklayınız.

  Halkbank Şubelerinden AYBU Bakiye Sorgulama

  7/24 Halkbank Mobil Şube, Halkbank İnternet Şube, Halkbank Dialog  ve tüm Halkbank şubelerinden bakiye sorgulaması yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Halk Bankası şube ve ATM cihazlarının adres bilgilerini sorgulamak için tıklayınız.

  Üniversite içindeki Para Yükleme KİOSK’larından AYBU Bakiye Sorgulama

  Üniversite girişlerinde bulunan kiosk cihazlarından AYBU kartınıza bakiye sorgulaması yapabilirsiniz. Üniversite içine yerleştirilen cihazlara kolayca ulaşabilirsiniz.

  Kamu Bankaları Ortak ATM’lerinden AYBU Bakiye Sorgulama

  Diğer bankalardan EFT ve havale ile yükleme yapabilirsiniz. Ayrıca ATM cihazlarını kullanarak AYBU kartınıza bakiye sorgulaması yapabilirsiniz. Bu ATM cihazlarından ücret kesintisi yapılabilir.