İçeriğe geç

Baibü Yemek Kartı Bakiye Sorgulama

  Baibü (Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi) öğrenci ve personeline verilen kimlik kartıdır. Bu kart ile kart sahipleri üniversite bünyesinde bulunan girişlerde kartlarını kimlik olarak kullanabilirler. Yemekhanede ödeme aracı olarak kullanabilirler. Bunun dışında kütüphane gibi üniversitenin bünyesinde hizmet veren alanlarda Baibü (Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi)  kimlik kartı kullanılabilir. Yemekhanelerde kullanmak için karta bakiye yüklenmesi gerekir. Baibü (Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi) kartında ne kadar bakiye olduğunu sorgulamak için makalemizin devamında anlatılan yöntemleri kullanabilirsiniz.

  Baibü Yemek Kartı Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Halk Bankası ile anlaşmalı olduğu için Halkbankasına ait kartlarda kullanılan yöntemleri kullanabilirsiniz. Bazı farklılıklar olabilir. Bunun için üniversite ile yada Halkbank ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

  • Kiosk Cihazlarından Baibü Yemek Kartı Bakiye Sorgulama
  • Halkbank Atm Cihazlarından Baibü Yemek Kartı Bakiye Sorgulama
  • Halkbank Şubelerinden Baibü Yemek Kartı Bakiye Sorgulama
  • Halkbank İnternet Şube Kullanarak Baibü Yemek Kartı Bakiye Sorgulama

  Kiosk Cihazlarından Baibü Yemek Kartı Bakiye Sorgulama

  Baibü (Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi) yemekhanesinin girişinde bulunan kiosk cihazından kartınızın bakiyesini öğrenebilirsiniz. Kiosk cihazı bakiye yüklemek içinde kullanılır. Üniversitenin dışına çıkmadan pratik bir şekilde bakiye sorgulama ve yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Halkbank Atm Cihazlarından Baibü Yemek Kartı Bakiye Sorgulama

  Halk Bankasına ait olan atm cihazlarını kullanarak Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrenci kartında bulunan bakiyeyi sorgulayabilirsiniz.  Halk Bankasına ait olan atm cihazlarının nerede olduğunu sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Halk Bank atm cihazı adreslerini öğrenmek için buraya tıklayınız.

  Halkbank Şubelerinden Baibü Yemek Kartı Bakiye Sorgulama

  Halkbank’a ait şubelere giderek kartınızla ilgili işlem yapabilirsiniz. Bakiye yüklemesi ve sorgulaması gibi işlemleri banko görevlisi ile birlikte yapabilirsiniz. Size en yakın şubenin adresine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Halk Bank şube adreslerini öğrenmek için buraya tıklayınız.

  Halkbank İnternet Şube Kullanarak Baibü Yemek Kartı Bakiye Sorgulama

  Halk Bankasının resmi internet sitesi üzerinden verdiği internet şubesi hizmetini kullanarak Baibü Yemek Kartında bulunan bakiyeyi sorgulayabilirsiniz. İnternet şubeye aşağıdaki bağlantıdan ulaşarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

  Halkbank İnternet Şube için buraya tıklayınız.