İçeriğe geç

Bershka Hediye Kartı

  Bershka Hediye Kartı ile Türkiye’de İnditex Grup’un herhangi bir mağazasında alışveriş yapabilirsiniz. Bunun dışında aynı grubun internet sitesi, mobil uygulaması üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Bu mağazalarda aşağıdaki ürünleri alırken Bershka Hediye Kartını kullanabilirsiniz.

  • Zara,
  • Pull&Bear,
  • Massimo Dutti,
  • Bershka,
  • Stradivarius,
  • Oysho,
  • Zara Home
  • Lefties

  Sevdiklerinize hediye edeceğiniz Bershka Hediye Kartı ile onlara farklı bir alışveriş ve hediye deneyimi yaşatabilirsiniz. Hediye seçiminde seçim stresi yaşamadan kolayca sonucu harika olacak bir hediye almış olursunuz. Sevdikleriniz, çalışanlarınız yada dilediğiniz kişilere hediye ederek ihtiyaç duydukları beğendikleri Bershka ürünlerini satın almalarını sağlayabilirsiniz. Hangi markalarda kullanıldığını yukarıda sizlerle paylaşmıştık. Bu ürünlerden satın alabilirler.

  Bershka Hediye Kartı İade İşlemleri Nasıl Yapılır?

  Satın alınan Bershka Hediye Kartı kullanılmadan iade edilebilir. İade süresi 30 gündür. Satın alma tarihi baz alınır. Satın alma tarihinden sonra 30 gün içinde iade edilebilir. Online alınan Bershka Hediye Kartıda onaylandığı tarih baz alınarak 30 gün içinde iade edilebilir. Bershka Hediye Kartı hangi ödeme yöntemi ile yapıldıysa iade işleminde geri ödeme aynı şekilde yapılır.

  Hediye kartı ile alınan bir ürün iade edilmek istendiğinde ürünün tutarı karta tekrar yüklenir. Nakit olarak verilmez. Eğer kart kayıp edildiyse bu iade değişim kartı üzerinden yapılır. Mağazadan tekrar alışveriş yapılabilir. Bershka Hediye Kartının son kullanma tarihi yoktur. İstendiği zaman kullanılabilir.

  Bershka Hediye Kartı Çalıntı, Kayıp Durumunda Ne Yapılır?

  Bershka Hediye Kartının kullanımı ve korunmasından kartın verildiği kişi yada satın alan kişi sorumludur. Bershka Hediye Kartının kaybolması, çalınması yada hasar alması durumunda yenisi verilmez. Bakiyesi nakit olarak iade edilmez. Aynı şekilde online yöntemler ile alınan sanal kartlarda çıkan sorunlardan dolayı Bershka sorumluluk kabul etmez. Telekomünikasyon hatlarından kaynaklanan yada kartın alınmamasından dolayı yaşanan aksaklıklardan sorumlu tutulamaz.

  Bershka Hediye Kartı Bakiye Sorgulama

  Bershka hediye kartında bulunan bakiyeyi öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra sağ kısımda bulunan alandan SORGULA butonuna tıklayın. Karşınıza sizden Kart numarası, cvv kodu ve güvenlik kodu istenir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girin ve GÖZ AT butonuna tıklayın. Bakiyenizi bu şekilde öğrenebilirsiniz.

  Bershka hediye kartı bakiye sorgulama işlemi için buraya tıklayınız.