İçeriğe geç

Bershka Hediye Kartı Aktive Etme

  Bershka Hediye Kartını fiziksel olarak olduğu gibi sanal olarak da satın alabilirsiniz. Satın aldığınız sanal Bershka Hediye Kartı hediye ettiğiniz kişinin e posta adresine gönderilir. Bu kişinin sanal kartı aktive etmesi ile kullanıma açılır. Aktive işlemi yapılmadan Bershka Hediye Kartını kullanmak mümkün değildir. Aktive işleminde sonra istendiği zaman kullanılabilir. Herhangi bir kullanım süresi yoktur. Eğer size Bershka Hediye Kartı gönderildi ise ve nasıl aktive edeceğinizi bilmiyorsanız makalemizin devamını okuyarak bu konuda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Bershka Hediye Kartı Aktive Etme

  Öncelikle sanal kart satın almış olmanız gerekir. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Bershka hediye kartı satın almak için buraya tıklayınız.

  • Alınan sanal hediye kartı hediye ettiğiniz kişinin e-mail adresine gönderilir.
  • Hem mağazalarda hem de online alışverişlerde geçerlidir.
  • Son kullanma Tarihi bulunmuyor.

  Sanal hediye kartını (e-gift card) kullanmak için satın aldıktan sonra aktive etmeniz gerekiyor. Bershka Hediye Kartı Aktive Etme işlemini internet sitesinden yapmalısınız. Bershka Hediye Kartı Aktive Etme işlemi için izlemeniz gereken adımlar aşağıda detaylı olarak verilmiştir. İzlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklayarak aktive sayfasına ulaşın.

  Bershka Hediye Kartı Aktive Etme sayfası için buraya tıklayınız.

  • Sol kısımda buluna AKTİVE ET butonuna tıklayın.
  • Sizden istenen kart numarası, cvv2 güvenlik kodu, aktivasyon kodu, güvenlik sorusu bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde girin.
  • ETKİNLEŞTİR butonuna tıklayın.
  • Bu şekilde sanal Bershka hediye kartını aktive etmiş olursunuz.

  Sanal kart aktivasyon kodu cep telefonunuzun son 4 hanesidir.

  Bershka Hediye Kartı aktive işlemi bu kadar pratiktir. Online olarak yapılabilmektedir. Bershka Hediye Kartını aktive ettikten sonra hemen kullanabilirsiniz.

  Bershka Hediye Kartı Bakiye Sorgulama

  Bershka hediye kartında bulunan bakiyeyi öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra sağ kısımda bulunan alandan SORGULA butonuna tıklayın. Karşınıza sizden Kart numarası, cvv kodu ve güvenlik kodu istenir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girin ve GÖZ AT butonuna tıklayın. Bakiyenizi bu şekilde öğrenebilirsiniz.

  Bershka hediye kartı bakiye sorgulama işlemi için buraya tıklayınız.