İçeriğe geç

Stradivarius Hediye Kartı

  Stradivarius Hediye kartı Stradivarius mağazalarında ve online alışveriş sitesinde kullanılabilin bir ön ödemeli karttır. Sevdiklerinize hediye kartı olarak alınabilir. Önceden ödenen bakiye ile alışveriş yapılabilir.

  Stradivarius Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

  Stradivarius Hediye Kartını nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız aşağıda size detaylı olarak anlatıyoruz.

  Mağazalarda kullanmak için eğer kartınız fiziksel ise, diğer kartlar gibi kasa görevlisine verin. Mağazadan satın alınan fiziksel kartların pimi zaten etkinleştirilmiş durumdadır. Eğer kartınız bir eCard ise, e-postayı barkodunuzla yazdırın veya cep telefonunuzda gösterin.

  Stradivarius.com’da kullanmak istiyorsanız önce istediğiniz ürünleri seçin. Sonra satın alma işleminin sonunda e-hediye kartı ödeme sistemini seçin ve girin.

  Stradivarius Hediye Kartı Nasıl Alınır?

  Stradivarius Hediye Kartı satın almak için web sitesini kullanabilirsiniz. Online olarak satın alabilirsiniz. Fiziksel kart almak isteyenlerin kartları adrese yada seçtikleri mağazalara teslim edilir. e-hediye kartı ise e-posta ile tarafınıza gönderilir. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kolayca Stradivarius Hediye Kartı satın alabilirsiniz.

  Hediye kartını online olarak satın almak için buraya tıklayınız.

  Stradivarius Hediye Kartı ile Alınan Ürünler İade Edilebilir mi?

  Alınan ürünlerin iadesi mümkündür. Stradivarius  Hediye kartı ile alınan ürünleri, Stradivarius mağazalarından yada online internet sitesinden iade edebilirsiniz. Bunun için faturanızı ibraz etmeniz gerekir. Ürünün tutarı kartınıza iade edilir. Kupon olarak yada uygun olan şekilde tarafınıza geri verilir. Kayıp yada çalınma durumunda ise kartın sorumluluğu size aittir. Stradivarius sorumluluk kabul etmez.

  Stradivarius Hediye Kartı Nerede Kullanılabilir?

  Hediye kartı (Kart), Inditex Group’un İspanya’daki mağazalarında ve web sayfalarında satılan ürünlerin satın alınması için geçerlidir: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home ve Uterqüe; ve Kiddy’s Class ve Lefties

  Stradivarius Hediye Kartı İade Edilir mi?

  Fiziksel kartlarda satın alma tarihinden sonra 30 takvim günü içinde iade edilebilir. Online olarak satın alınan kartlarda başlangıç tarihi onay e-postasından itibarendir. Yİne 30 takvim günü içinde iade edilebilir. Sanal kartlarda ise kartın alıcıya gönderildiği tarih dikkate alınır.

  Her türde de 30 takvim günü esas alınır. Bu süre içinde kullanılmayan Stradivarius Hediye Kartı iade edilebilir.