İçeriğe geç

Biletix Hediye Kart Bakiye Sorgulama

  Biletix hediye kartını çalışanlarınıza, sevdiklerinize, iş ortaklarınıza ve arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Etkinliklerden hoşlanan bireylere hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Biletix hediye kartı verilen bireyler kartta bulunan bakiye miktarınca bilet alabilirler. Sevdikleri etkinliklere katılabilirler. Ayrıca bu etkinlikleri bilmeyen insanlara hediye ederek onlara farklı bir deneyim yaşatabilirsiniz. Hediye kartında bulunan bakiyeyi öğrenebilmek için makalemizden faydalanabilirsiniz. Sizde biletix hediye kartı alarak sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz aşağıda sayılan yöntemleri kullanarak satın alabilirsiniz.

  Biletix hediye kartını internet sitesinden alabilirsiniz. İnternet sitesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Biletix internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Satış noktalarından istediğiniz bileti satın alabilirsiniz. Satış noktalarının çalışma saatleri ve nerede bulunduklarını aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

  Biletix hediye kartı satış noktaları için buraya tıklayınız.

  Biletix Hediye Kart Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Biletix Hediye Kartının içinde bulunan bakiyeyi öğrenmek için internet sitesini kullanabilirsiniz. İnternet sitesine ulaşmak için aşağıdaki adımları izleyebilir ve verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  • İlk olarak siteye ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

  Biletix Hediye Kart bakiyesini sorgulamak için buraya tıklayınız.

  • Kaç liram var başlıklı alana kart numaranızı girin.
  • Sorgula butonuna tıklayın.
  • Kartta bulunan bakiyeyi bu şekilde öğrenebilirsiniz.

  Bu yöntem dışında Biletix satış noktalarında alım sırasında Biletix hediye kartta kalan miktarı sorgulayabilirsiniz. Bilet alırken yada almadan önce sormanız durumunda hediye kartında kalan bakiyeyi öğrenebilirsiniz.