İçeriğe geç

Biletix Hediye Kart Nedir?

  Biletix hediye kart tüm etkinlik biletlerinin ödemesinde kullanılabilen bir ön ödemeli karttır. Biletix hediye kart dijital yada kart olarak iki farklı şekilde basılır. İstediğiniz kişiye vererek bilet hediye edebilirsiniz. Üstelik almak istediği etkinliği kendisi seçebilir. Biletix hediye kart perakende satış noktalarından yada internet sitesi üzerinden alınabilir.

  Neden Biletix Hediye Kartı Satın Alınmalıdır?

  Biletix Hediye Kart, bir çok etkinliği bir arada seçme imkanı sunar. Biletix Hediye Kart ile sevdiklerinizi, müşterilerinizi, iş ortaklarını, çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz. Onlara istedikleri etkinliklere seçerek gitme imkanı sunarsınız. Onlar için unutulmaz olur. Biletix Hediye Karta önceden belirlenen miktarda ödeme yaparak alırsınız ve kartı verdiğiniz kişi ödeme yapmadan kullanabilir. Biletix Hediye Kart dijital olarak yada kart olarak kullanılabilir. İki türlü satın alma imkanı vardır. Çalışanlarınıza yada iş ortaklarınıza hediye sunmak istiyorsanız toplu olarak alacağınız Biletix Hediye Kart ile farklı bir deneyim yaşatabilirsiniz.

  Biletix Hediye Kartı Nerede Kullanılır?

  Biletix hediye kartını internet sitesinde yada satış noktalarında kullanabilirsiniz. İnternet sitesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Biletix internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız.