İçeriğe geç

Biletix Hediye Kart Nasıl Kullanılır?

  Elinizdeki Biletix hediye kartını biletix’de satılan etkinlik biletlerini almak için kullanabilirsiniz. Etkinlik biletlerini satın alma işlemini hediye kartı ile yapabilirsiniz. Biletix hediye kartını nerelerde nasıl kullanabileceğinizi makalemizin devamında bulabilirsiniz.

  Biletix Hediye Kart Nasıl Kullanılır?

  Biletix hediye kartı 50,00 TL, 100,00 TL, 250,00 ve 500,00 TL’lik kartlardan oluşmaktadır. Elinizde bulunan kartın bakiyesi miktarınca bilet satın alabilirsiniz. Bu kartlar satın alındıktan sonra bakiyesi bitene kadar kullanılabilir. Tek sefer para yüklemesi yapılabilir oda alırken. Daha sonra para yüklenemez. Aynı kart bakiyesi bittikten sonra tekrar kullanılamaz.

  Dijital yada fiziki olarak satın alınabilir. Bazı kullanım esasları bu şekildedir. Bunların dışında kullanabileceğiniz yerler şu şekil sıralanabilir:

  • Biletix İnternet Sitesinde
  • Biletix Perakende Bilet Noktalarında

  Biletiş hediye kartı mobil uygulama üzerinde kullanılamaz. Henüz bu konuda düzenleme yapılmamıştır. Online olarak sadece internet sitesi üzerinde kullanılabilir.

  Biletix İnternet Sitesinde

  Biletix hediye kartını resmi internet sitesinde kullanabilirsiniz. Biletinizi seçtikten sonra ödeme sırasında hediye kartı ile ödemek istediğinizi seçebilirsiniz. Böylece Biletix hediye kartının içindeki bakiyeyi kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak internet sitesine ulaşabilirsiniz. İstediğiniz etkinliğin biletini sepete atarak ödeme kısmına geçebilirsiniz.

  Biletix internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Biletix Perakende Bilet Noktalarında

  Perakende satış noktalarından istediğiniz bileti satın alabilirsiniz. Satış noktalırın adres bilgisine aşağıdaki bağlantıdan sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz.

  Eğer bilet alımı sırasında Biletix Hediye Kart içinde bulunan bakiye yeterli olmazsa ödemeye yetmeyen kısımı ayrıyeten ödeyebilirsiniz. Bunun için diğer ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. İnternetten alışveriş yapıyorsanız kredi kartınız ile kalan kısmı ödeyebilirsiniz. Satış noktalarında ise hem kredi kartınız ile hem de nakit olarak ödeme yapma imkanınız vardır.