İçeriğe geç

Bimcell internet sorgulama nasıl yapılır?

  BİMcell Nedir?

  BİM Marketler zincirinin kurduğu operatör olan BİMcell “Mobil iletişimin BİMce’si” sloganıyla sektöre giriş yapmıştır. Kullanıcı yorumlarına göre BİM BİMcell ile kaliteli ve uygun hizmet vermektedir. Kampanyaları ve uygun fiyatlı tarifeleri ile BİMcell kullanıcılarının favorisi olmaya devam edecek gibi görünüyor.

  Nasıl BİMcellli Olunur?

  BİMcell operatörüne geçiş yapmak çok kolaydır. Bunun için nüfus cüzdanınızın fotokopisi ile birlikte size en yakın BİM mağazasına giderek görevlilerden yardım istemeniz yeterlidir. Kimlik bilgilerinizi alan görevlimiz gerekli işlemleri yaparak sim kartınızı size teslim edecektir. Hattın geçiş süreci tamamlandıktan sonra en uygun fiyata kaliteli gsm hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik konuştuğunuz kadar ödersiniz, fazla fatura sürprizi yaşamazsınız.

  Size en yakın BİM Mağazası nerede öğrenmek için tıklayınız.

  BİMcell Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Bimcell‘in bakiye sorgulama işlemi için tuşlama ile sorgulama yöntemi, 9333’ü arayarak bakiye sorgulama ve internetten bakiye sorgulama yöntemleri mevcuttur. Bu makalede size internetten BİMcell bakiye sorgulama hakkında bilgi vermek istiyoruz.

  İnternet Sitesinden BİMcell Bakiye Sorgulama

  BİMCell aboneleri paketlerinde kalan bakiyelerini sorgulamak için internetten sorgulama yapabilirler. Telefonunuzdan yada bilgisayardan internete girerek BİMcell bakiyenizde kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • İlk olarak BİMcell‘in resmi web sitesi olan www.bimcell.com.tr internet adresine giriş yapmanız gerekiyor. Bunun için yukarıdaki linke tıklayarak giriş yapın.
  • İnternet sitesinin sağ tarafında bulunan online işlemler kısmına tıklayın. Giriş yapabilmeniz için şifre almanız lazım. Gerekli şifreyi almak için telefonunuzdan *952#’yi tuşlayarak arama tuşuna basın. Şifreniz ücretsiz olarak anında telefonunuza gelecektir.
  • Giriş yapmanız için lazım olan şifreniz elinize ulaştıktan sonra telefon numaranız ve şifreniz ile birlikte giriş yapın.
  • Karşınıza gelen online işlemler sayfasında BİMcell bakiyenizi kolaylıkla ve ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

  BİMcell internet sorgulama için yapmanız gerekenler yukarıda anlattığımız gibidir. İnternetten bimcell bakiye sorgulamanın tek yolu bu yöntemdir. İleri ki zamanlarda BİMcell mobil uygulama kullanmaya karar verirse, bu sayfada mutlaka BİMcell mobil uygulama hakkında detaylı bilgiye yer veririz. Böylece internetten BİMcell bakiye sorgulamanın bir yolu daha mevcut olur. Ama şuan BİMcell‘in böyle bir hizmeti bulunmamaktadır.

  BİMcell Tarife ve Paketleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.