İçeriğe geç

Boyner Hediye Kartı Bakiye Sorgulama

  Boyner’den alacağınız Gift Card ile sevdiklerinize hediyelerini seçme hakkı verir, onları özgür bırakırsınız. Sevdikleriniz yada çalışanlarınız Boyner mağazalarından binlerce hediye seçeneği arasından istediklerini ve beğendiklerini alabilirler. Böylece hediyeniz onları çok daha mutlu eder. Kullanılmayacak bir hediyeye boşuna harcama yapmış olmazsınız. Bu ayrıcalık onları çok mutlu edecektir. Ayrıca çalışanlarınızın motivasyonu artacak, uzun vadede çok daha kazançlı olacaksınız.

  Boyner birçok seçkin ve özel markanın ürününü bünyesinde barındırır. Bu yüzden oldukça fazla hediye seçeneği mevcuttur. Boyner Gift Card alarak bu ürün seçeneklerinden seçmelerini sağlayabilirsiniz.

  Boyner Gift Card İçinde Ne Kadar Bakiye Vardır?

  30-5000 TL arasında bakiye yüklemek mümkündür. Bunu kendiniz seçebilirsiniz. Boyner Gift Card alırken bakiyeyi kendiniz belirleyip, istediğiniz miktarda yükleme yapabilirsiniz. Gift Cardda bulunan bakiyeyi tek seferde kullanma şartı yoktur. İsteğe göre tek seferde yada parça parça kullanılabilir. Tek kriter var olan bakiyenin aşılmamasıdır.

  Eğer Boyner Hediye Çeki almak isterseniz 25-5000 TL arasında bakiye yükleyebilirsiniz. İstediğiniz bakiye miktarında hediye kartlarını çalışanlarınıza yada sevdiklerinize verebilirsiniz.

  Boyner Gift Card Nerelerden Alınabilir?

  Boyner Gift Card’lar oldukça şık, zarif bir şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı pratiktir. Gift Card almak istiyorsanız, tüm Boyner mağazalarından temin etmeniz mümkündür. Eğer toplu alım yapmak isterseniz bunun için mağazada görevli kişi ile görüşmeniz gerekir.

  Boyner Hediye Kartı Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Boyner kartınızın üzerinde var olan bakiyesi yazar. Ancak alışverişinizde bu bakiyenin hepsini kullanmadıysanız şu iki yöntemle, bu konuda bilgi alabilirsiniz:

  • Boyner yada YKM mağazasında kasa görevlisine sorarak kalan bakiyenizi görebilirsiniz.
  • 0212 335 75 00 nolu hattı arayarak, bu konuda yardım isteyebilirsiniz.

  Boyner’in hizmet verdiği hizmet alanları şu şekildedir : 

  • Boyner Mağazaları

  Boyner Mağazaları, kadın, erkek, çocuk, genç giyim & spor, ayakkabı & aksesuar, kozmetik, aksesuar ve ev kategorilerinde yerli-yabancı birçok seçkin marka ile hizmet sunmaktadır. Türkiye’de birçok ilde bu ürün gruplarını müşterileri ile buluşturuyor.

  • Boyner Sports

  Kot, genç giyim ve spor ürünlerinin satıldığı, geniş bir ürün yelpazesi sunun Boyner Sports Mağazaları, çok sayıda dünya markasını Boyner müşterilerine sunuyor. Farklı spor dallarına ait ürünler vardır. Bu ürünleri kaliteli hizmet anlayışıyla, sportif yaşam tarzı olan müşterilerine sunuyor.

  • Boyner Outlet

  Outlet mağazalarında birçok seçkin markanın sezon sonu ürünlerini, gayet uygun bir şekilde müşterileri ile buluşturuyor. Uygun fiyatlar ve fırsatlar sizleri Boyner Outlet mağazalarında bekliyor.

  • YKM Mağazaları

  YKM Mağazaları’nda kadın, erkek, çocuk, genç giyim & spor, ayakkabı & aksesuar, kozmetik, aksesuar ve ev kategorilerinde birçok seçkin marka bulunmaktadır.