İçeriğe geç

Gift Card Bakiye Öğrenme

  Gift card, Boyner’in müşterilerine verdiği bir hediye kartı hizmetidir. Gift card ile işletme sahipleri çalışanlarına vermek istedikleri hediyeleri kart olarak verebilirler. Böylece çalışanlar ihtiyaçlarını kendileri seçebilirler. Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. sağladığı ürün çeşidi ve uygun ödeme koşullarıyla, kişilere avantajlı alışveriş imkanı sunmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesi olan Boyner Mağazasından ihtiyaçlarını özgürce alan çalışanlar daha mutlu olurlar ve performansları bu oranda artış gösterir. Gift card sadece çalışanlar için değil, mutlu edilmek istenen yakınlar yada ihtiyaç sahipleri aileler için de alınabilir.

  Boyner’in hizmet verdiği hizmet alanları şu şekildedir : Boyner müşterilerine kadın, erkek, çocuk, genç giyim & spor, ayakkabı & aksesuar, kozmetik, aksesuar ve ev kategorilerinde yerli-yabancı birçok seçkin marka ile hizmet sunmaktadır. Bunların dışında kot, genç giyim ve spor ürünler satan Boyner Sports Mağazası yine geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Outlet mağazası ile seçkin markaların sezon sonu ürünlerini müşterileri ile bir araya getiriyor. Ayrıca YKM Mağazalarında yine kadın, erkek, çocuk, genç giyim & spor, ayakkabı & aksesuar, kozmetik, aksesuar ve ev kategorilerinde birçok seçkin marka bulunmaktadır.

  Boyner Gift Card Nerelerden Alınır?

  Boyner Gift Card’lar oldukça şık, zarif bir şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı pratiktir. Gift Card almak istiyorsanız, tüm Boyner mağazalarından temin etmeniz mümkündür. Eğer toplu alım yapmak isterseniz bunun için mağazada görevli kişi ile görüşmeniz gerekir.

  Gift Card Bakiye Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

  Boyner kartınızın üzerinde var olan bakiyesi yazar. Ancak alışverişinizde bu bakiyenin hepsini kullanmadıysanız ve kalan miktarı öğrenmek istiyorsanız şu iki yöntemle, bu konuda bilgi alabilirsiniz:

  • Boyner yada YKM mağazasında kasa görevlisine sorarak kalan bakiyenizi öğrenebilirsiniz.
  • 0212 335 75 00 nolu hattı arayarak, bu konuda yardım isteyebilirsiniz. Kalan bakiyenizi bu şekilde öğrenebilirsiniz.

  Gift Card Özellikleri ve Kullanım Koşulları Nelerdir?

  Boyner resmi internet sayfasından alınan özellik ve kullanım koşulları bilgileri şu şekildedir:

  • Tüm Boyner & YKM Mağazaları’nda bulunan ürünlerde geçerlidir. Ayrıca indirim ve kampanyalardan da faydalanılabilir.
  • Ürün grubu kısıtlaması yoktur.
  • İndirim ve kampanyalardan kısıtlama yoktur, hepsinde kartınızı kullanabilirsiniz.
  • Ancak hediye çeki ve ürün hediyesi kampanyalarında geçerli değildir.
  • Gift card Outlet ve BSSD mağazalarında geçerli değildir.
  • İki yıl süreyle kullanılabilir. Yükleme yapmak isterseniz 30 TL ve üzerinde yükleme yapabilirsiniz.
  • Var olan bakiyeler istendiği gibi kullanılabilir. Tek seferde kullanılacak diye şart yoktur. Kartınızın bakiyesini geçecek miktarda alışveriş yaptıysanız, fazla yaptığınız miktarı, nakit yada kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
  • Bakiye bittiğinde tekrar yükleme yapılamaz.
  • Kaybolması durumunda iptal yada iade yapılmaz.