İçeriğe geç

Boyner Kart Bakiye Sorgulama

  Sevdiklerinize yada çalışanlarınıza hediye vermek istiyorsanız, artık beğenilmeme ihtimali olan hediyeler yerine hediye kartları almak daha mantıklıdır. Böylece onlara seçme hakkı verirsiniz. İhtiyaçları olan bir ürün seçerek mutlu olurlar.

  Boyner hediye kartları ve hediye çekleri bunun için oldukça uygun seçeneklerdir. Boyner mağazalarında satılan binlerce seçkin markanın ürünleri arasından hediyelerini seçmek çalışanlarınıza ve sevdiklerinize iyi gelecektir. Oldukça fazla seçenekleri olacak ve ihtiyaçları olan ürünü istedikleri gibi alabileceklerdir. Boyner hediye kartları ile çalışanlarınızın ihtiyacı olan motivasyonu sağlayabilirsiniz.

  Boyner Kart’ın İçinde Ne Kadar Bakiye Vardır?

  Boyner kartına 30-5000 TL arasında bakiye yüklemek mümkündür. Boyner kart alırken bakiyeyi kendinize uygun bir şekilde belirleyebilir, istediğiniz miktarda yükleme yapabilirsiniz. Boyner Kart’ta bulunan bakiyeyi tek seferde kullanma şartı yoktur. İsteğe göre tek seferde yada parça parça kullanılabilir. Tek kriter var olan bakiyenin aşılmamasıdır.

  Eğer Boyner Hediye Çeki almak isterseniz 25-5000 TL arasında bakiye yükleyebilirsiniz. İstediğiniz bakiye miktarında hediye kartlarını çalışanlarınıza yada sevdiklerinize verebilirsiniz.

  Boyner Kart Nerelerden Alınabilir?

  Boyner Kart’lar oldukça şık, zarif bir şekilde tasarlanmıştır. Boyner Kart almak istiyorsanız, tüm Boyner mağazalarından temin etmeniz mümkündür. Eğer toplu alım yapmak isterseniz bunun için mağazada görevli kişi ile görüşmeniz gerekir.

  Boyner Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Boyner kartınızın üzerinde var olan bakiyesi yazar. Ancak alışverişinizde bu bakiyenin hepsini kullanmadıysanız şu iki yöntemle, bu konuda bilgi alabilirsiniz:

  • Boyner yada YKM mağazasında kasa görevlisine sorarak kalan bakiyenizi görebilirsiniz.
  • 0212 335 75 00 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak, bu konuda yardım isteyebilirsiniz.

  Boyner Kartınızı Kullanabileceğiniz Mağazalar

  • Boyner Mağazaları

  Boyner Mağazaları, kadın, erkek, çocuk, genç giyim & spor, ayakkabı & aksesuar, kozmetik, aksesuar ve ev kategorilerinde yerli-yabancı birçok seçkin marka ile hizmet sunmaktadır.

  • Boyner Sports

  Kot, genç giyim ve spor ürünlerinin satıldığı, geniş bir ürün yelpazesi sunun Boyner Sports Mağazaları, çok sayıda dünya markasını Boyner müşterilerine sunuyor.

  • Boyner Outlet

  Outlet mağazalarında birçok seçkin markanın sezon sonu ürünlerini, gayet uygun bir şekilde müşterileri ile buluşturuyor.

  • YKM Mağazaları

  YKM Mağazaları’nda kadın, erkek, çocuk, genç giyim & spor, ayakkabı & aksesuar, kozmetik, aksesuar ve ev kategorilerinde birçok seçkin marka bulunmaktadır.