İçeriğe geç

Buhar Hediye Kartı

  Steam cüzdan özelliği, oyuncuların oyun alma süreçlerini kolaylaştırmak için sunulan bir özelliktir. Steam cüzdan ile Pazar üzerinden takas edilebilen oyuncu kartları, simgeler, görseller ve dijital içerkleri para karşılığında yönetilebiliyor. Cüzdan içerisinde para biriktirmek ve bu paraları kullanmak mümkün. Biriktirerek ilerde kullanabiliyorsunuz. Steam hediye kartı ve cüzdan kodları, kendi steam cüzdanınıza yada arkadaşlarınıza hediye ederek onların kartlarına para yükleyebilirsiniz. Farklı bir hediye arayışında olanlar bu seçeneği kullanabilirler. Buhar hediye kartı ile oyun oynamayı seven arkadaşınıza, sevdiğinize yada aile üyenize güzel ve farklı bir hediye seçeneği sunarsınız. Eminiz çok şaşıracak ve mutlu olacaklar.

  Steam yani buhar hediye kartları tıpkı bir hediye sertifikası gibi çalışır. Steam cüzdan kodları ise tıpkı bir oyun aktivasyon kodu gibi çalışır. Sadece yükleme kısmında farklılık vardır. İkiside Steam’de oyun, yazılım, cüzdan kredisi ve Steam’den alınabilecek diğer ürünlerde para olarak kullanılabilir.

  Nerelerden Steam Cüzdan Kodu Alabilirim?

  Steam cüzdan kodları ve Steam hediye kartları dünyanın her tarafında satılmaktadır. Bunları, binlerce perakende mağazasından yada online olarak alabilirsiniz. Türkiye’de nerelerden alabileceğinizi aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Listenin devamında diğer ülkelere de yer verilmektedir.

  Türkiye Steam Cüzdan Kodu Alınan Yerler

  Amerika Birleşik Devletleri
  Kanada
  Arjantin
  Brezilya
  Bolivya
  Şili
  Kolombiya
  Meksika
  Peru
  Arnavutluk

   

  Avusturya
  Belçika
  Bosna Hersek
  Bulgaristan

   

  Hırvatistan

   

  Çek Cumhuriyeti

   

  Fransa

   

  Danimarka
  • ***

   

  Finlandiya

   

  Almanya
  Yunanistan

   

  Macaristan

   

  İrlanda

   

  İtalya
  Hollanda

   

  Norveç

   

  Polonya

   

  Portekiz

   

  Romanya

   

  Slovakya

   

  İspanya

   

  İsveç

   

  İsviçre

   

  Birleşik Krallık