İçeriğe geç

Çiçeksepeti Adıma Sipariş Var mı Sorgulama

  Çiçek sepeti geniş bir ürün yelpazesi bulunan hediye ürün gönderebileceğiniz internet sitesidir. Çiçek ve hediye gönderimi ile yola başlayan site artık pek çok ürünü bünyesinde barındırmaktadır.  Çiçek sepeti internet sitesinden sipariş verip vermediğinizi yada siparişinizin takibini yapmak için neler yapabileceğinizi makalemizden öğrenebilirsiniz.

  Çiçeksepeti Adıma Sipariş Var mı Sorgulama

  Çiçek sepeti internet sitesinden aldığınız ürün yada gönderdiğiniz hediyenin durumunu takip etmek için özel bir bölüm oluşturulmuştur. Bu bölüme ulaşmak için yapmanız gerekenler şunlardır:

  • Öncelikle çiçeksepeti.com internet sitesine girin.
  • Sonra üyelik bilgileriniz ile sisteme giriş yapın.
  • Siparişlerim bölümüne girin.
  • Siparişlerim bölümünde vermiş olduğunuz sipariş hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • Siparişinizin verildiği tarih fiyat bilgisi, ne zaman kargoya verileceği bilgisi, kargoya verildiyse nerede olduğu gibi bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
  • Satıcıya özel mesaj gönderebilirsiniz.
  Sipariş verip vermediğinizi, sipariş detaylarını bu şekilde görebilirsiniz. Ayrıca kargo takibini bu bölümden kolayca yapabilirsiniz.

  Sipariş Tesliminde Alıcı Yoksa Ne Yapılır?

  Alıcı yerinde yoksa ona ulaştırabilecek kişilere isim ve imza alınarak teslim edilir. Siparişi teslim alan kişinin bilgileri göndericiye ulaştırılır. Bu bilgi mesajı sms yada e-posta göndererek yapılır. Resmi kurumlarda ise oranın kurallarına göre işlem yapılır. Kargo ile gönderilen siparişlerde ise kargo görevlisi en yakın kargo şubesine teslim eder. Size bir not bırakır. Böyle bir durumda kargoyu 3 gün içinde şubeden almak gerekir. Yoksa ürün çiçek sepetine iade olarak geri gönderilir.

  Siparişimin belirli bir saatte teslim edilmesini talep edebilir miyim?

  Siparişler seçilen saat aralıklarında teslim edilir. Net saat verilemez. Hangi saat aralıklarında teslim edilmesini seçerseniz o saat aralığında uygun olunan saatte ürün teslim edilir. Diğer dağıtılacak gönderilerin dağıtımına bağlı olarak saat değişir. Net saat vermek bu yüzden çok zordur. Kargo ile gönderilen ürünlerde ise kargo tarafından belirtilen teslim süreleri dikkate alınır. Eğer gönderi talep ettiğiniz saatlerde elinize ulaşmadıysa tedarikçi ile siparişlerim sayfası üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Buradan mesaj atarak size dönmesini sağlayabilirsiniz. Satıcıya sor alanını bu amaçla kullanabilirsiniz. Eğer satıcıya sor kısmında da sonuç alamadıysanız çiçeksepeti müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Kısa sürede bilgi alabilirsiniz.