İçeriğe geç

Denizbank Bakiye Sorgulama

  Denizbank bir çok müşterisi olan büyük bankalardandır. Müşterileri için işlemlerinde sağladığı kolaylıklar vardır. Denizbank’ta bulunan hesaplarınız hakkında detaylı bilgiye ulaşmak çok kolay ve pratiktir.

  Denizbank Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Denizbank, müşterileri için kolaylık sağlamak amacıyla bakiye sorgulama işleminin birkaç yolla yapılmasını sağlamıştır. Şubeden yapılabileceği gibi, gitmeden de bakiye sorgulama yapmak mümkündür. Bunun için aşağıdaki yollardan size uygun olanı deneyebilirsiniz.

  Denizbank bakiye sorgulama yöntemleri şu şekildedir:

  • İnternet Bankacılığı ile Denizbank Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Denizbank Bakiye Sorgulama
  • SMS numarası ile Denizbank Bakiye Sorgulama
  • Müşteri hizmetlerinden Denizbank Bakiye Sorgulama
  • Şubelerden Denizbank Bakiye Sorgulama
  • Denizbank ATM’lerinden Denizbank Bakiye Sorgulama

  İnternet Bankacılığı ile Denizbank Bakiye Sorgulama

  Denizbank resmi internet sayfasına girdikten sonra sisteme giriş yaparak bakiyenizi görmeniz mümkündür. Bankadan aldığınız şifre ile sisteme giriş yaptıktan sonra ‘Hesap Bilgileri’ seçeneğine giriş yapın. Gelen sayfadan istediğiniz hesabınıza ait bilgileri görebilirsiniz.

  Denizbank internet bankacılığı giriş ekranı için tıklayınız.

  Mobil Uygulama ile Denizbank Bakiye Sorgulama

  Denizbank’ın müşterileri için sunduğu bir diğer hizmette mobil uygulamadır. Aşağıda verdiğimiz adreslerden indirerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra TC Kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yapmanız gerekir. Daha sonra ‘Hesaplarım’ kısmına giriş yapıp, bakiyesini öğrenmek istediğiniz hesabı seçmeniz yeterlidir.

  Denizbank Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız. – Play Store

  Denizbank Mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız. – App Store

  SMS ile Denizbank Bakiye Sorgulama

  Sms ile bakiye sorgulama pratik ve kolay bir yöntemdir. Denizbank’ta vadesiz hesaplarınızın bakiyesini öğrenmek için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için telefon numaranızın sistemde kayıtlı olması gerekir. Sms ile bakiye öğrenme yöntemini internet kullanmayan Denizbank müşterileri tercih edebilir. Bu yöntemle Denizbank bakiyenizi öğrenmek için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Cep telefonunuzun mesaj bölümüne HESAP yazıp boşluk bırakarak banka kartınızın son 4 hanesini yazın. Örnek : HESAP 0000 -> 3280
  • 3280’e mesaj gönderin.

  Kartınızın bakiyesi sistem tarafından size iletilecektir.

  Müşteri Hizmetleri ile Denizbank Bakiye Sorgulama

  Müşteri hizmetlerini arayarak bakiyenizi öğrenmeniz mümkündür. Denizbank müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra müşteri temsilcisine bağlanmak istemezseniz, izleyeceğiniz yol şu şekildedir:

  Bunun için sırasıyla ‘Kart İşlemleri’ ve ‘Bakiye Öğrenme’ seçeneklerini seçmeniz gerekir. Sesli yanıt sistemi ile karşılaşırsanız, hesap hareketleri yada bakiye öğrenme diyebilirsiniz.

  Denizbank müşteri hizmetleri numarası : 0850 222 0 800

  Şubelerden Denizbank Bakiye Sorgulama

  Denizbank şubelerine giderek gişe görevlisinden bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Sadece bakiyeniz değil, kartınızla ilgili bütün borç, ödeme, hesap hareketleri bilgisine de ulaşmanız mümkündür. Eğer kartınız yanınızda değilse bu yöntemle bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Kimliğinizin yanınızda olması yeterlidir.

  Denizbank ATM’lerinden Denizbank Bakiye Sorgulama

  Eğer kartınız yanınızda ise şubeye girmeden ATM yardımıyla bakiyenizi sorgulamanız mümkündür. Bunun için sadece Denizbank ATM’lerini kullanma mecburiyetiniz yok. Diğer bankalara ait ATM’leri kullanabilirsiniz. Kartınızı ATM cihazına yerleştirin ve şifrenizi girin. Bakiye sorgulama seçeneğini seçtikten sonra istediğiniz hesabı seçin. Artık bakiyenizi görebilirsiniz.