İçeriğe geç

Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Denizbank ile çalışan müşteriler kredi kartı yada banka hesaplarına ait kartları ile ilgili sorun, sıkıntı, kayıp gibi durumlar yaşadıklarında bu sorunu hemen müşteri hizmetlerine bildirerek yardım isteyebilirler. Sesli yanıt sistemi ile müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmadan bir çok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak Denizbank müşteri hizmetlerini aradığınızda doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmek isteyebilirsiniz. Böyle zamanlarda kullanabileceğiniz tuş kombinasyonunu makalemizde bulabilirsiniz.

  Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Oldukça fazla müşterisi bulunan Denizbank müşteri hizmetleri ile müşterilerinin sorunlarını yada bankacılık hizmetlerini daha kolay halletmelerini sağlamaktadır. Müşteri hizmetleri numarasını arayarak istediğiniz konuda hizmet almanız mümkündür. Müşteri hizmetleri numarası arandığında ilk olarak sesli yanıt sistemi sizi karşılar. Sesli yanıt sistemini dinleyerek çoğu bankacılık hizmetini şubeye gitmeden halledebilirsiniz. Ancak yapmak istediğiniz işlem müşteri hizmetleri sesli yanıt sisteminde yoksa ve müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanarak anlatmak istiyorsanız öncelikle aşağıdaki numarayı aramalısınız. Daha sonra aşağıda anlatılan şekilde Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma işleminizi yapabilirsiniz.

  Müşteri hizmetleri numarası : 0850 222 08 00 / 444 0 800

  Bu numaralardan istediğinizi arayarak Denizbank müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetlerini aradıktan sonra doğrudan müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak isterseniz aşağıdaki yolu izlemelisiniz.

  Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi için;

  • Önce müşteri hizmetlerini arayın.
  • Sesli yanıt sistemine bağlandıktan sonra T.C. kimlik numaranızı tuşlayın.
  • Sonra bankamatik kartınızın son 4 hanesini tuşlayın ve karşıdan gelecek sesi bekleyin.
  • Ses geldikten sonra sırasıyla 5,5,0 (sıfır) tuşlarına basın.
  • Bu aşamadan sonra müşteri hizmetleri görevlisine kısa yoldan bağlanırsınız.

  Müşteri hizmetleri ile para transferi, fatura ödeme işlemleri, hesap durumu ve bakiye sorgulama işlemleri, hesap özeti öğrenme, kampanyalardan haberdar olma, bankacılık hizmetleri hakkında bilgi alma, şifre işlemleri, sorun ve soruları iletme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

  Denizbank çağrı merkezi numarasını arayarak sesli yanıt sistemine ulaşabilir ve bir çok bankacılık hizmetini kolayca halledebilirsiniz. Ancak yapmanız gereken işlem müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmayı gerektiriyorsa yukarıda anlattığımız adımları izleyerek Denizbank müşteri hizmetleri görevlisine doğrudan ulaşabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetleri hattı 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Kayıp çalıntı gibi durumlarda hemen arayarak kartınızı kullanıma kapatabilirsiniz. Ayrıca hesabınızla ilgili bilgi almak istediğinizde, şifre öğrenme yada sıfırlama gibi işlemlerde istediğiniz an arayarak hizmet alabilirsiniz.