İçeriğe geç

DHL Müşteri Hizmetleri

  DHL Kargo müşterileri için müşteri destek hattı oluşturmuştur. Bu hat ile müşteriler sorunlarını, isteklerini, gönderi takibi, kurye çağırma gibi işlemlerini yapabilirler. DHL kargo müşteri hizmetleri numarası  ve ulaşabileceğiniz diğer yöntemler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

  DHL Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

  DHL Kargo müşteri hizmetlerine telefon aracılığı ile arayarak ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak gönderinizin durumunu, teslimat ve kurye çağırma işlemi için, soru sormak için arayabilirsiniz. Bu şekilde destek alabilirsiniz.

  • Müşteri Hizmetleri Hattını Arayarak DHL Müşteri Hizmetlerine Ulaşma
  • Online İletişim Formunu Kullanarak DHL Müşteri Hizmetlerine Ulaşma
  • Dijital Asistanı Kullanarak DHL Müşteri Hizmetlerine Ulaşma
  • Whatsapp Hattını Kullanarak DHL Müşteri Hizmetlerine Ulaşma

  Müşteri Hizmetleri Hattını Arayarak DHL Müşteri Hizmetlerine Ulaşma

  DHL Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargonuzla ilgili yada almak istediğiniz hizmetle ilgili bilgi alabilirsiniz. DHL kargo müşteri hizmetleri numarası aşağıda verilmiştir. Bu numarayı arayarak DHL kargo hizmetleri hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca varsa kargonuzun takibini yapabilirsiniz.

  DHL Kargo müşteri hizmetleri numarası :  444 00 40

  Online İletişim Formunu Kullanarak DHL Müşteri Hizmetlerine Ulaşma

  Telefon numarası dışında online iletişim formunu kullanarak iletişim kurulabilir. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bağlantıya tıkladıktan sonra sol tarafta bulunan form bağlantılarını kullanabilirsiniz.

  DHL Kargo online iletişim formları için tıklayınız.

  DHL Kargo’nun müşteri hizmetleri sayfasında bulunan sorgulamayı yaparak size en uygun müşteri hizmetini sunabilecek olan görevliye ulaşmanız sağlanır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili alana ulaşabilirsiniz. Daha sonra kargo takip numaranızı kullanarak sizinle en iyi şekilde ilgilenip çözüm üretebilecek olan müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

  DHL Kargo müşteri hizmetleri sayfası için buraya tıklayınız.

  Buraya tıklayarak kontak kişiyi bulun alanından sorgulama yapabilirsiniz.

  Dijital Asistanı Kullanarak DHL Müşteri Hizmetlerine Ulaşma

  Aynı sayfada bulunan ‘Bizimle Sohbet Edin’ kısmını kullanarak dijital asistandan yardım alabilirsiniz. Sizinle irtibata geçerek yardımcı olur. Ayrıca Whatsapp üzerinden müşteri hizmetleri yardımı alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki numarayı kaydetmeniz gerekir.

  Whatsapp Hattını Kullanarak DHL Müşteri Hizmetlerine Ulaşma

  DHL Kargo müşteri hizmetleri whatsapp hattı :  +90 850 250 03 45

  Bu numaraya whatsapp üzerinden mesaj atarak istediğiniz konuda müşteri desteği alabilirsiniz.