İçeriğe geç

UPS Müşteri Hizmetleri

  UPS Kargo müşteri hizmetleri departmanı gönderiler ile ilgili soru, sorun, teşekkür ve şikayet gibi durumlarda hizmet alabilmeniz için kurulmuştur. Ayrıca gönderi hizmetleri hakkında detaylı bilgiler alabilmek için yardımcı olur. UPS Kargo müşteri hizmetlerini arayarak bir çok alanda bilgi alabilirsiniz.

  UPS Müşteri Hizmetleri Ne Yapar?

  UPS Kargo müşteri hizmetleri size bir çok alanda kolaylık sunmaktadır. UPS Kargo şubesine gitmeden kolayca halledebileceğiniz işlemler vardır. Bunları müşteri hizmetleri hattını arayarak yapabilirsiniz. Gönderileriniz ile ilgili soru, sorun yada takip işlemlerinde yada merak ettiğiniz hizmetler hakkında bilgi almak için UPS müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. UPS Kargo müşteri hizmetleri aşağıdaki işlemlerde sizlere yardımcı olabilir ve bu konularda bilgi verebilir.

  • Gönderinin Güncel Durumu
  • Teslimat Süreleri
  • Taşıma Ücretleri
  • Gönderi İhtiyacına Uygun Servis Çeşitleri
  • Ödeme Şekilleri
  • Tehlikeli Madde ve Kıymetli Eşya Gönderme Kuralları
  • Gerekli Evrak Detayları
  • Özel Paketleme ve Sigorta Hizmeti
  • Dış Ticaret Gümrük Kuralları
  • Ordino Bilgileri

  UPS Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

  Müşteri hizmetlerine ulaşmak için var olan iletişim numaralarını arayabilir, sosyal medya üzerinden iletişim kurabilir yada online iletişim formunu doldurabilirsiniz.

  UPS Kargo iletişim numarası : (212) 409 06 10 ve (212) 409 06 22

  UPS Kargo müşteri hizmetleri hattını arayarak çağrı merkezi görevlisi ile görüşebilirsiniz. Yukarıda sıralanan konularda yardım alabilirsiniz. Bu konular dışında merak ettiğiniz konularda bilgi alma imkanınız vardır.

  Telefon: 0850 255 00 66

  Faks : (212) 409 06 10 / 409 06 22

  Gönderiniz için kurye çağırabilir yada kurye rezervasyon işlemi yapabilirsiniz. Aşağıdaki numara ve online kurye çağırma formunu kullanabilirsiniz. Aşağıdaki numarayı arayarak kurye çağırma kaydı oluşturabilirsiniz.

  Kurye Rezervasyon Numarası : 

  Tel: 0850 255 00 66

  Online kurye çağırma formu için buraya tıklayınız.

  Oluşturduğunuz kurye çağırma kaydından sonra kapınıza kısa sürede UPS kargo kuryesi gelecektir.

  UPS Kargo’nun sahip olduğu sosyal medya hesapları üzerinden iletişim kurarak müşteri hizmetlerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Facebook, google plus ve instagram üzerinden takip ederek iletişime geçebilirsiniz.

  UPS Müşteri Hizmetlerine Ne Zaman Ulaşılabilir?

  UPS Kargo müşteri hizmetleri hafta içi 09:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu günler ve saatlerde arayabilir ve hizmet alabilirsiniz. UPS kargo müşteri hizmetlerini arayarak aşağıdaki alanlarda yardım isteyebilir ve hizmet alabilirsiniz.