İçeriğe geç

HGS Müşteri Hizmetleri

  HGS sistemi ile ilgili bazen sorunlar çıkabilmektedir. Bu sorunlar yada merak ettiğiniz diğer işlemler için müşteri hizmetleri mevcuttur. Müşteri hizmetlerini telefonla arayarak yada online olarak kullanmanız mümkün. Bunları anlatmadan önce sizlere HGS hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

  HGS Nedir?

  Önceden köprü ve otoyollara girişlerde ödemeler gişeye yapılıyordu. Bu da uzun bekleme süresi anlamına geliyordu. Zamanla birçok sistem denendi ve şuan Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) denilen sistem uygulanmaya devam ediyor. Bu sistem sayesinde ücretli yol ve köprülerde beklemeden geçiş yapılabiliyor. Sürücüler açısından zamandan tasarruf sağlanıyor. HGS sistemini kullanan vatandaşların sorunları, istek ve taleplerini bildirebilecekleri bir müşteri hizmetleri mevcuttur. Telefonla arayarak yada online olarak destek alma imkanı vardır. HGS müşteri hizmetleri servisine ulaşabilmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  HGS Müşteri Hizmetleri

  İki farklı yöntem vardır. Online olarak internet üzerinden ulaşabileceğiniz gibi telefon ile arayarak ulaşma imkanınız da var.

  • Online HGS Müşteri Hizmetleri
  • HGS Müşteri Hizmetleri Numarası

  Online HGS Müşteri Hizmetleri

  Müşteri hizmetleri sayfasına üye olabilmek için HGS ürününü alırken kullandığınız TC kimlik numarasını kullanmalısınız. Bunun dışında vergi numarasını da kullanabilirsiniz. Bu bilgilerle birlikte HGS ürün numarası ile kayıt olabilirsiniz. HGS ürün sahibi değilseniz sisteme kayıt olamazsınız. Online müşteri hizmetleri sayfası ve giriş sayfası için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  PTT HGS Müşteri sayfası için tıklayınız.

  HGS Müşteri hizmetleri sistemine giriş yapmak için tıklayınız.

  Online HGS Müşteri Hizmetlerini istediğiniz her an kullanma imkanınız vardır. Zaman ve mekan sorunu yaşamadan hızlı çözümler bulabilirsiniz.

  HGS Müşteri Hizmetleri Numarası

  HGS müşteri hizmetleri numarasını arayarak sorunlarınızı yada bilgi almak istediğiniz konuları müşteri temsilcisi ile paylaşabilirsiniz. HGS etiketiniz yada kartınız ile ilgili her türlü durumu bu hat ile çözebilirsiniz.

  HGS Müşteri Hizmetleri Numaraları : 0 850 460 60 60 – 444 1 788

  HGS hesabınızla ilgili bakiye ve geçiş bilgilerine ve HGS geçiş ihlal cezalarına, http://hgsmusteri.ptt.gov.tr adresli internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

  Bu kolay iki yolu kullanarak HGS Müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve HGS hesabınıza ait bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Sorunlarınızı çözmek için yardım alabilirsiniz.