İçeriğe geç

Edenred İndir

  Edenred mobil uygulaması ticket kartınıza özel hizmete sunulmuş bir uygulamadır. MyEdenred Türkiye mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek bir çok kolaylıktan faydalanabilirsiniz. Uygulamayı yükleyerek Ticket Restaurant, Ticket Car ve Ticket hediye kartınızın bakiyesini kontrol edebilirsiniz. Uygulama ile ne kadar bakiyeniz kaldığını öğrenmek dışında nerelerde ne kadarlık işlem yaptığınızı da görebilirsiniz.

  Edenred Türkiye mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Uygulama ile Restoranları Bulun.

  Bu uygulama ile anlaşmalı restoranları görerek ne yemek istediğinize karar verebilirsiniz. Köfteden pizzaya, mantıdan kebaba istediğiniz tarzda restoran mevcuttur. Restoran seçimi için mobil uygulamayı açıp üye işyerlerini listeleyebilirsiniz. Üstelik indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Öğle tatiline çıkmadan kararınızı vererek, öğle tatili süresini daha verimli kullanabilirsiniz. Size özel dolu dolu indirim kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken mobil uygulamaya girerek indirim yapan restoranların listesine ulaşabilirsiniz.

  Edenred Türkiye mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Kart Taşıma Zorunluluğunu Unutun.

  MyEdenred mobil uygulamasına kartınızı tanımlayarak kart taşıma derdine son verebilirsiniz. Telefonunuzu yanınızda bulundurmanız ödeme yapmak için yeterlidir. POS cihazı ve yazarkasaya gitmeden kolayca, güvenli, hijyenik bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

  NFC tabanlı Android telefonunuz ile ödeme yapabilirsiniz. Sadece telefonunuzun tuş kilidini açıp yazar kasa yada POS cihazına yaklaştırmanız yeterlidir. Temassız bir şekilde ödemeniz alınır.

  Edenred Türkiye mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Size Özel İndirimlerden Faydalanırsınız.

  Edenred ticket kart sahiplerine özel indirimler yapılmaktadır. Kuru temizlemeden, hediyelik eşya alımına, eğlenceden spora, eğitimden, internet aboneliğine birçok alanda indirimli alışveriş yapma imkanı vardır. Mobil uygulamadan bu indirimleri takip ederek faydalanabilirsiniz.

  Edenred Türkiye mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Akaryakıt Alımı Bilgileriniz Telefonunuzda Olur.

  MyEdenred uygulaması üzerinden şirket aracınızda kullandığınız Ticket Car Akaryakıt Çözümleri sistemindeki harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz. Böylece akaryakıt harcamalarınızı daha kolay inceleyebilirsiniz. Son harcamalarınızla ilgili detaylı bilgi alabilir, fiyat ve litre bilgisi gibi detaylara ulaşabilirsiniz.

  Edenred Türkiye mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Bu bağlantılardan telefonunuza uygun olanı seçerek indirme işlemini başlatabilirsiniz.

  App Store – MyEdenred uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  Play Store – MyEdenred uygulamasını indirmek için tıklayınız.