İçeriğe geç

Edenred Kartımda Ne Kadar Var?

  Yemek kartı, hediye kartı ve akaryakıt kartı olarak hizmet veren Edenred firmasının hizmetidir. Bu yemek kartını kullanıyorsanız aşağıdaki başlıkları okuyarak bakiye sorgulama işlemenizi yapabilirsiniz. Bu kartın adı Ticket olarak geçer ancak bazı kişiler firmadan dolayı Edenred demektedirler.

  Edenred Kartımda Ne Kadar Var?

  Edenred yemek kartı kullanalar için aşağıdaki yöntemler ile bakiye sorgulama yapmak mümkündür. Kartlara her ay işverenin belirlediği miktarlarda bakiye yatar. O ay kullanmadığınız miktar, diğer ayda kullanılabilir. Sıfırlanmaz. Bu yüzden tercih edilen ve sevilen bir karttır. Bakiyenin sıfırlanmaması ve devretmesi bazı kişiler için daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

  Ticket kartında bulunan bakiyeyi öğrenmek için birkaç yöntem vardır. Bu yöntemler şu şekilde sıralanabilir:

  • İnternet Sitesinden Edenred Kartımda Ne Kadar Var? Öğrenme
  • Ticket Mobil Uygulaması ile Edenred Kartımda Ne Kadar Var?Öğrenme
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Edenred Kartımda Ne Kadar Var? Öğrenme
  • Alışveriş Fişine Bakarak Edenred Kartımda Ne Kadar Var? Öğrenme

  İnternet Sitesinden Edenred Kartımda Ne Kadar Var? Öğrenme

  İnternet sitesi üzerinden ticket bakiyenizi sorgulamak için Edenred Ticket Kart resmi internet sayfasına girip, RedClub üyeliği almanız gerekir. Bunun için RedClub üyelik sayfasına girip kart bilgileriniz, gsm numaranız ve e-posta adresinizi girerek sisteme kayıt olabilirsiniz. Daha sonra giriş yaparak kartınızın bakiyesini görebilirsiniz.

  Ticket Mobil Uygulaması ile Edenred Kartımda Ne Kadar Var? Öğrenme

  Ticket bakiyenizi sorgulamak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise mobil uygulama ile ticket bakiye öğrenmedir. MyEdenred uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz gerekir.

  Play Store üzerinden MyEdenred mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store üzerinden MyEdenred mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Telefonunuza uygun olan mobil uygulama mağazasından ticket uygulamasını indirdikten sonra kayıt olmanız gerekir. Bunun için telefonunuza gelen şifre ile giriş yapmalısınız. Sonra kartınızı mobil uygulamaya tanıtmanız gerekir. Tanıtma işleminden sonra ticket bakiyenizi kolayca görebilirsiniz.

  Müşteri Hizmetlerinden Edenred Kartımda Ne Kadar Var? Öğrenme

  Ticket müşteri hizmetleri numarasını arayarak bakiyenizi sorgulamanız mümkündür. Kartınıza kayıtlı olan gsm numaranız ile aramanız işlemlerinizi kolaylaştırır.

  Ticket Müşteri Hizmetleri Numarası : 444 22 66

  Alışveriş Fişine Bakarak Edenred Kartımda Ne Kadar Var? Öğrenme

  Ödeme yaptıktan sonra aldığınız fişte yaptığınız harcama ve kalan bakiyeniz yazar. Bu yöntemler oldukça kolay bir şekilde Edenred kartınızın bakiyesini öğrenebilirsiniz.