İçeriğe geç

Ticket Karekod Ödeme Nasıl Yapılır?

  Ticket şirketler tarafından çalışanlarına verilen yemek kartıdır. Bu kart ile yemek, akaryakıt, market ve hediye alışverişi yapılabilir. En çok tercih edilen türü yemek kartı olandır. Bu kart ile ister market alışverişi yapabilirsiniz. İsterseniz yemek yiyebilirsiniz. Ticket ile ödeme yapmak oldukça kolaydır. Bu kolaylıklardan birisi de karekod yöntemidir. Ticket kart kullanıcıları Myedenred mobil uygulamasını kullanarak kolayca ödeme yapabilirler. Bu yönteme Karekod ile ödeme deniliyor. Mobil uygulamayı kullanan kişiler karekod yöntemi ile ödeme yapabilirler. Üstelik kartlarının yanlarında olması gerekmez. Kartınızı yanınızda taşıma zorunluluğu olmadan kolayca ödeme yapmak oldukça keyiflidir. Makalemizin devamında kare kod ile nasıl ödeme yapabileceğinizi merak edenler için bu işlemi anlatıyoruz.

  Ticket Karekod Ödeme Nasıl Yapılır?

  Ticket My Edenred mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  App Store – MyEdenred uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  Play Store – MyEdenred uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  Mobil uygulama akıllı telefonunuzda varsa, servis görevlisine ödemeyi karekod yöntemi ile yapmak istediğinizi söylemeniz gerekir. Daha sonra Qr ödeme kısmına gelerek ödeme işlemini başlatabilirsiniz. Pos cihazında bulunan Qr kodu okutarak ödemeyi yapabilirsiniz. Ödemeden sonra karşınıza ödeme başarılı şeklinde bildiri gelecektir. Bildiride ödeme yaptığınız miktar, restoranın adı ve tarih saat bilgileri olacaktır. Aşağıdaki fotoğrafa bakarak bu kısmı daha net görebilirsiniz.

  Ticket My Edenred Uygulaması ile Yapılabilecekler Nelerdir?

  • Öncelikle mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz gerekir. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak MyEdenred uygulamasını indirebilirsiniz.

  App Store – MyEdenred uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  Play Store – MyEdenred uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  • Daha sonra e-posta ve şifrenizle birlikte sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra karşınıza limitiniz, yakınınızda bulunan üye işyerleri ve indirim haberleri gelecektir.
  • Menüden restoranları, istasyonları, marketleri ve Red Club avantajlarını listeleyebilirsiniz.
  • Restoranların detaylarına girerek adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Harita yardımıyla nasıl çabuk gidebileceğinizi görebilirsiniz. Yol tarifi alabilirsiniz.
  • Kampanyalara katılabilirsiniz.
  • Qr kod yardımıyla ödeme yapabilirsiniz.

  Tüm bu özellikleri kullanmak için uygulamaya giriş yaptıktan sonra menüyü kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak oldukça kolay ve pratiktir. Uygulama yardımıyla bu hizmetleri daha kolay alırsınız. Ayrıca bakiye takibinizi her an yapabilirsiniz.