İçeriğe geç

Estram Bakiye Sorgulama

  Estram Eskişehir ilinde bulunan tramway işletmesidir. Estram tramway hatları ihtiyaçların artmasından dolayı artırılmaktadır. Böylece vatandaşa daha kaliteli ulaşım hizmeti verilmektedir.Estram kullanan vatandaşlar yolcu taşıma hizmeti için ödemelerini Eskart üzerinden yapmaktadırlar. Eskart toplu taşıma araçlarında ödeme aracı olarak kullanılır. Eskart kullanmak isteyen vatandaşlar alabilmek için online ön başvuru oluşturabilirler.

  Online Eskart başvurusu için buraya tıklayınız.

  Burada olan formda sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekir. Daha sonra kartınızı alabilirsiniz. 08:00-17:30 saatleri arasında yapılan başvurularda ertesi iş günü, mesai saatleri dışındaki başvurularda 2 iş günü içerisinde seçtiğiniz noktadan eskartınızı teslim alabilirsiniz. Ayrıca Eskişehir Büyükşehir Belediyesine ait büfe ve özel bayilerden Eskart temin edebilirsiniz.

  Estram Bakiye Sorgulama

  Estram bakiye sorgulama yerine yapmanız gereken eskart bakiye sorgulama işlemidir. Estram yani Eskart bakiye sorgulama işlemi için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Kart okuma cihazından Estram Bakiye Sorgulama
  • Bakiyesorgulama.net internet sitesi üzerinden Estram Bakiye Sorgulama
  • Akıllıbilet internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Estram Bakiye Sorgulama

  Kart okuma cihazından Estram Bakiye Sorgulama

  Toplu taşıma araçlarına binerken akıllı Eskartları okuttuğunuz okuma cihazından bakiyenizi kolayca görebilirsiniz. Bunun için ödeme için kartınızı okuttuktan sonra kart okuma cihazının alt kısmına bakmanız yeterlidir. Kalan bakiyeniz orada yazacaktır.

  Bakiyesorgulama.net internet sitesi üzerinden Estram Bakiye Sorgulama

  bakiyesorulama internet sitesine aşağıdaki bağlantıdan ulaştıktan sonra Eskart kart numaranızı girerek bakiye sorgulama işleminizi kolayca yapabilirisiniz.

  bakiye sorgulama.net internet sitesi üzerinden Eskart Bakiye Sorgulama için tıklayınız.

  Akıllıbilet internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Estram Bakiye Sorgulama

  Bu uygulama Türkiye’nin birçok ilin toplu ulaşım sistemleri hakkında bilgi sahibi olunmasını sağlayan bir sistemdir.

  Akıllı bilet internet sitesine girmek için tıklayınız.

  Yukarıdaki bağlantıdan internet sitesine girdikten sonra menüden bakiye sorgulama sayfasına girin. Daha sonra sisteme giriş yapıp, kart numaranız ile bakiyenizi sorgulayın.

  Akıllı bilet mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Mobil uygulama ile sorgulama yapmak için yukarıdaki bağlantıya tıklayarak uygulamayı indirin. İndirme işleminden sonra Akıllı bilet mobil uygulamasına giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra bakiyenizi kolayca öğrenebilirsiniz.