Finansbank müşterisi olan kişiler için bankacılık işlemlerinde kolaylıklar sağlamaktadır. Müşterilerinin banka veya kredi kartlarının bakiyelerini sorgulayabilmeleri için birkaç yöntem mevcuttur. Bu yöntemler arasında hem internet kullanarak hem de internet kullanmadan bakiye öğrenebilmeniz mümkündür. Ancak makalemizde sms ile hesap bakiyesi öğrenme yollarını ayrıntılı olarak paylaşacağız.

SMS bankacılığı ile Finansbank hesap bakiye sorgulama işlemini yaparak bakiye öğrenme ve sorgulama yapılabilir. Üstelik Finansbank SMS bankacılığı ile vermiş olduğu parapuan miktarınızı da anında öğrenmenizi sağlıyor. SMS ile hesap bakiyesi sorgulama işleminden önce size diğer bakiye sorgulama yöntemlerini başlık halinde iletmek istiyoruz.

Finansbank Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Qnb Finansbank bakiye sorgulama işlemi için aşağıdaki yöntemlerden sizin için en kolay olanı yapabilirsiniz.

  • Banka Şubesinden Finansbank Bakiye Sorgulama
  • SMS ile Finansbank Bakiye Sorgulama
  • Cep Şube Finansbank Bakiye Sorgulama
  • ATM ile Finansbank Bakiye Sorgulama
  • İnternet Şube ile Finansbank Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetleri ile Finansbank Bakiye Sorgulaması

Bu işlemlerden en pratik olanı ise SMS ile sorgulama yapmaktır. SMS ile Finansbank bakiye sorgulama işlemini aşağıdaki başlıkta ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

Finansbank SMS ile Hesap Bakiyesi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Finansbank hesap bakiyenizi sorgulamak için öncelikle cep telefonunuzun sistemde kayıtlı numara olması gerekiyor. Hesabınızı açtırırken verdiğiniz telefon numarasını kullanarak kolayca hesap bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Yapmanız gerekenler şu şekildedir:

Cep telefonunuzun mesaj kısmına gelerek yeni mesaj oluşturun ve ilgili alana aşağıdakileri yazın.

BAKIYE yazıp boşluk bıraktıktan sonra, banka kartınızın son 4 hanesini yazın ve bu mesajı 3996 numarasına gönderin. 

Bu mesajı gönderdikten sonra Qnb Finansbank tarafından size bakiyeniz gönderilecektir.

Bunun dışında eğer para puanlarınızın miktarını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

PUAN yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini yazın ve 3996 numarasına gönderin. Bu mesajı gönderdikten sonra Qnb Finansbank tarafından size bakiyeniz gönderilecektir.

QNB Finansbank SMS ile Hesap Bakiyesi Sorgulama Ücretli midir?

QNB Finansbank hesap bakiyenizi sms yöntemi ile öğrenmek isterseniz banka sizden herhangi bir ücret talep etmez. Ancak operatörünüz için 1 sms ücreti alınır. Operatörünüzün belirlediği 1 SMS ücreti karşılığında telefondan hesap bakiyesi sorgulama yapabilirsiniz.