İçeriğe geç

Finansbank Bakiye Sorgulama

  Finansbank müşterisi olan vatandaşlar için banka veya kredi kartlarının bakiyelerini sorgulayabilmeleri için birkaç yöntem mevcuttur. Bu yöntemler arasında hem internet kullanarak hem de internet kullanmadan bakiye öğrenebilmeniz mümkündür. Makalemizin devamında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Finansbank Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Banka Şubesinden Finansbank Bakiye Sorgulama
  • SMS ile Finansbank Bakiye Sorgulama
  • Cep Şube Finansbank Bakiye Sorgulama
  • ATM ile Finansbank Bakiye Sorgulama
  • İnternet Şube ile Finansbank Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetleri ile Finansbank Bakiye Sorgulaması

  Banka Şubesinden Finansbank Bakiye Sorgulama

  Finansbank banka şubelerinden birisine giderek gişe görevlisinden bakiye bilginizi öğrenebilirsiniz. Bakiyenizin ne kadar kaldığını sistemden görerek size söyleyecektir.

  SMS ile Finansbank Bakiye Sorgulama

  Cep telefonunuz ile mesaj atarak Finansbank bakiyenizi öğrenmek oldukça kolay ve pratiktir. Bakiye sorgulama işlemi için cep telefonunuzun mesaj bölümüne BAKIYE + kartınızın son 4 hanesini yazıp 3996’ya göndermeniz yeterlidir. Örnek mesaj : BAKIYE 0000

  Mesajınız sisteme ulaştıktan sonra bakiyeniz size iletilecektir.

  Cep Şube Finansbank Bakiye Sorgulama

  Cep şube mobil uygulaması ile bakiye bilginizi öğrenmeniz oldukça pratik ve kolaydır. Bunun için önce akıllı telefonunuza uygulamayı indirmeniz gerekir.

  Play Store – QNB Finansbank Cep Şubesi mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – QNB Finansbank Cep Şubesi mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Mobil uygulamayı indirdikten sonra TC kimlik numaranız ve şifreniz ile birlikte sisteme giriş yapmalısınız. Artık hesabınızla ilgili bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Bakiyenizi kolayca görebilirsiniz.

  ATM ile Finansbank Bakiye Sorgulama

  Finansbank kartınızın bakiyesini ATM cihazlarından sorgulayabilirsiniz. Kartınızı ATM cihazına takıp şifrenizi girdikten sonra ‘Hesaplarım’ kısmından bakiyenizi sorgulamanız ve görmeniz mümkündür.

  İnternet Şube ile Finansbank Bakiye Sorgulama

  Finansbank’ın resmi internet sayfası üzerinden bakiye sorgulama yapabilirsiniz. Buradan internet şubesini kullanmalısınız.

  Finansbank resmi internet sayfası için tıklayınız.

  İnternet şubeye tıkladıktan yapıp sisteme bilgilerinizle giriş yapmalısınız. TC Kimlik numaranız ve şifrenizle girebilirsiniz. Daha sonra ‘Hesaplarım’ kısmından Finansbank bakiyenizi görebilirsiniz. İnternet bankacılığından bakiye sorgulama dışında pek çok bilgiye ulaşabilir ve birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri ile Finansbank Bakiye Sorgulaması

  Finansbank’ın sunduğu müşteri hizmetleri imkanı ile 7 / 24 bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri görevlisine ulaşabilmek için 0850 222 0 900 numarasını aramalısınız. Çağrı merkezi görevlisine kart bakiyenizi öğrenmek istediğinizi iletmeniz durumunda size yardımcı olacaktır. Bakiye dışında birçok sorun, sıkıntı ve isteğinize bu yolla çözüm bulabilirsiniz.