İçeriğe geç

Kart 27 Bakiye Sorgulama

  Kart 27 Gaziantep ilinde Gaziantep karttan önce kullanılan ulaşım kartlarına verilen isimdir. Uzun zaman önce kullanımı kaldırılan bu kartlar yerine artık Gaziantep Kart kullanılmaktadır.

  Gaziantep Belediyesinin ulaşım hizmetlerinde yenileşmeye gitmesi üzerine, Gaziantep Kart Dönüşüm Projesi gerçekleştirildi. Bu proje kapsamında kart sahipleri kartlarını Gaziantep Kart ile değiştirdi. Gaziantep Kart ile birlikte ulaşım hizmetlerine bir çok yenilik eklendi.

  Sizlere Kart 27 Bakiye Sorgulama konusunda yardımcı olamayacağız. Ancak Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama hakkındaki bilgilere bu makaleden ulaşabilirsiniz.

  Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Mobil Uygulama ile Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama
  • Kart okuma cihazı ile Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama
  • gaziulas.com internet adresi üzerinden online işlemler menüsünden
  • gaziantep.com.tr online işlemler menüsünden
  • NFC ile Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama

  Mobil Uygulama ile Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama

  Gaziantep halkı için hizmete sunulan Gaziantep Kart mobil uygulaması ile birçok kolaylıktan faydalanabilirsiniz. Mobil uygulamanın size sunduğu hizmetlerin içinde bakiye sorgulama modülü de var. Üstelik mobil uygulama ile zaman ve mekan farketmeden istediğiniz her an Gaziantep kartınızın bakiyesini görebilirsiniz. Bunun için sadece mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirip bilgilerinizle giriş yapmanız yeterlidir.

  Play Store – Gaziantep Kart mobil uygulaması için tıklayınız.

  Appstore – Gaziantep Kart mobil uygulaması için tıklayınız.

  Kart okuma cihazı ile Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama

  Ulaşım sırasında otobüslerin girişinde bulunan kart okuma cihazları ödeme aldıktan sonra kalan bakiyenizi ekranda gösterecektir. Böylece kalan bakiyenizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

  gaziulas.com internet adresi üzerinden online işlemler menüsünden

  İnternet üzerinden Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama işlemi için gaziulas.com internet adresini kullanabilirsiniz. İnternet sitesi açıldıktan sonra online işlemler menüsüne tıklayarak bakiye sorgulama işlemi için gerekli adımları takip edebilirsiniz. Böylece bakiyenizi sorgulamış olursunuz.

  Siteye girmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  gaziantep.com.tr online işlemler menüsünden

  İnternet üzerinden kullanabileceğiniz bir diğer site gaziantep.com.tr adresidir. Bu siteye giriş yaptıktan sonra yine online işlemler menüsüne tıklayın. İlgili sayfadan bakiye sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

  Siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  NFC ile Gaziantep Kart Bakiye Sorgulama

  Ayrıca telefonunuzda NFC özelliği varsa kartınızı telefonunuza okutarak kolaylıkla bakiye bilginize ulaşabilirsiniz. Bunun için NFC destekli telefonunuzun özelliğini açıp kartınızı telefona tutmanız yeterlidir.