Gratis kart puan sorgulama, kart kullanıcılarının öğrenmek istediği işlemlerin başında geliyor. Gratis kart, mağazalardan ve internetten çıkarılabiliyor. Daha sonra bu kartınızı yaptığınız alışverişlerde kullanarak hem puan kazanıyor, hem de o anki alışverişlerden indirim hakkı elde ediyorsunuz.

Oldukça mantıklı sistemlerden biri olarak kabul edilen Gratis Kart ile siz de puan kazanmaya başlayabilir, daha sonra kartınızda biriken puanlar ile alışveriş yapabilirsiniz.

Böylece yaptığınız alışverişleri bedavaya getirme ihtimaliniz bile var. Kartın en güzel özelliklerinden birisi de, kazandığınız puanları daha sonra internet mağazasında da kullanabiliyorsunuz. Yani puanı nereden ve nasıl kazandığınız önemli olmadan Gratis’in tüm imkanlarından faydalanıyorsunuz.

Gratis Kart Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gratis mağazaları veya internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinizde kartınızı kullanarak puan kazanabilirsiniz. Eğer uzun süredir alışveriş yapıyor ama puan hakkında bilgi sahibi değilseniz, bunun için de internet sitesi veya mağazalardan gratis puan sorgulama işlemi yapmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler;

  • İlk önce Gratis.com üyeliğinize giriş yapmanız gerekiyor,
  • (Üyeliğiniz yoksa yeni üyelik açılabilir.)
  • Daha sonra Gratis Card bağlantısına tıklayabilir ve puan sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Üstteki adımları tamamlayarak gratis kart puan öğrenme işlemini tamamlayabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için de kartınızın üyeliğinize tanımlı olması gerekiyor. Eğer verdiğimiz linke giriş yaptıktan sonra herhangi bir kart bilgisine ulaşamıyorsanız, profil ayarlarından kartınızı eklemeniz gerekiyor.

Çağrı Merkezi ile Gratis Kart Puan Sorgulama

Gratis Çağrı Merkezi iletişim numarasını arayarak da kartınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Sadece bakiye ve puan sorgulama işlemi değil, aynı zamanda kartınız hakkında bilgi de alabilirsiniz. Kartınızı üyeliğinize tanımlama konusunda problem yaşıyorsanız bunun için de müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Gratis Müşteri Hizmetleri: 0 850 210 69 00

Gratis Kart Nasıl Alınır?

Gratis kart başvurusu ve nasıl alınır diye merak ediyorsanız, bunun için de internet sitesi üzerinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Bir üstte vermiş olduğumuz sorgulama linkini tıkladığınızda eğer kartınız olmadığını farkettiyseniz, hemen altta bulunan “Gratis Kart Al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

  • Gratis internet sitesinden Gratis Kart sayfasına giriş yapılır
  • Daha sonra ilgili sayfanın altındaki Kart Al butonuna tıklanır
  • Eğer üyeliğiniz yoksa üye olarak tüm bilgilerinizi giriş yapmanız gerekli
  • Üyelik sırasında vermiş olduğunuz telefona gelen onay kodu girişi yapılır
  • Gratis kartınız hazır ve telefon numaranızla da eşleşmiş şekildedir

Bu adımları eksiksiz olarak tanımladığınızda ekranda gratis kartınızın numarası da yazacak. Artık internetten bu üyelik ile yapacağınız alışverişlerde kart bilgisini girmenize bile gerek kalmadan puan kazanacaksınız.