İçeriğe geç

Gratis Kart Nasıl Alınır, Puan Nasıl Öğrenilir?

  Gratis kart almak ve puan öğrenmek için Gratis web sitesini ziyaret edebilir, dilerseniz size en yakın Gratis mağazalarına gidebilirsiniz. Gratis kart Türkiye’nin en çok tercih edilen güzellik kartlarından bir tanesidir. Türkiye’nin hemen her ilinde Gratis’in bir şubesi bulunur. Bu kartı kullanarak yapacağını alıverişlerinizde indirimler, puanlar kazanırsınız. Ayrıca size özel hazırlanmış kampanyalardan faydalanırsınız. Kart sahibi olmak için ek ücret ödemeniz gerekmez.

  Nasıl Gratis Kart Sahibi Olabilirim?

  Gratis kart sahibi olmak için Gratis mağazasına gidin ve danışmanı bulun. Buradan kart başvurusu yapabilirsiniz. Kart sahibi olmak için size verilen başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Formu iletmeniz halinde anında kart sahibi olursunuz. Eğer internet üzerinden başvuru yapmak isterseniz, gratis kart kısmına gelin. Ekranda gratis kart al bölümüne tıklayın. Üyelik bilgilerini doldurun. En son üye ol linkine tıklayarak, üyelik işlemlerinizi tamamlayın.

  Gratis Kart Güncellemesi Nasıl Yapılır?

  Gratis kart güncellemesi yapmak için telefonlarınızdan SMS göndermeniz yeterli olur. Bunun için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra gratis kart yazın. Mesajı 7889’a gönderin. Gratis kart numaranız ile birlikte size bir aktivasyon kodu gönderilecektir. Bu kod aynı zamanda bağlantı linkidir.

  Gratis Kart İçinde Biriken Puanları Nasıl Öğrenebilirim?

  Gratis kart içinde biriken puanlar kart sahipleri tarafından öğrenilebilir. Kartın avantajlarından en bilineni, her alışverişe karşı belli bir puan vermesidir. Yeni sisteme göre her 1 TL harcamanız halinde, 1 puan kazanmış olursunuz. Gratis’ten alışveriş yaptıktan sonra, fişinize baktığınız zaman ne kadar puan kaldığını, alışverişiniz ile ne kadar puan kazandığınızı öğrenebilirsiniz. Eğer alışverişiniz sırasında puan kullandıysanız ne kadar puan kaldığı bilgisini de öğrenebilirsiniz.

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Gratis Kart İçinde Biriken Puanları Nasıl Öğrenebilirim?

  Müşteri hizmetlerini arayarak Gratis kart içinde biriken puanları öğrenmek isterseniz 0 850 210 69 00 hatlı numarayı tuşlayın. Müşteri temsilcisine kartınızda ne kadar puan kaldığını öğrenmek istediğinizi söylediğiniz zaman size gerekli bilgi verilecektir.

  Gratis Kart Sahibi Olmanın Avantajları Nelerdir?

  Gratis kart sahibi olmanın avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Gratis kart müşterisine özel kampanyalar hazırlanır.
  • Gratis mağazalarından alışveriş yaptığınız her sefer hesabınıza puan birikir.
  • Cilt bakımı, kişisel bakım ve kozmetik gibi alanlarda indirimlerden faydalanırsınız.
  • Marka iş birlikleri ile anlaşmalardan faydalanmak için Gratis kart sahibi olmak gerekir.
  • Puan biriktirdiğiniz zaman ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz.
  • Gratis kart müşterisi olduğunuz zaman güncel kampanyalar hakkında telefonunuza bilgilendirme mesajı gelir.

  Gratis Kart ile Neler Yapabilirim?

  Gratis kart ile yapılabilecek sayesinde kendinize güzel bakmak istemez misiniz? Artık bakımlı olmak için çok para ödeme derdi sona erdi. Kampanyalardan faydalanarak, size özel indirimler alarak bakım alışverişi yapabilirsiniz. Gratis kartınızı her alışveriş yaptığınız zaman kasiyere göstermeyi unutmayın. Eğer kartınız yanınızda yoksa, merak etmeyin. Kartınızı almak için kayıt olduğunuz telefon numarasını kasiyer görevlisine söyleyerek de puan kazanmış olursunuz. Fakat Gratis kart ile kazandığınız puanları harcamak isterseniz yanınızda mutlaka Gratis kartınızın olması gerekir.

  Gratis Kart Şifresini Unuttum Ne Yapmalıyım?

  Gratis kart şifresini unuttuğunuz zaman 0 850 69 00 hatlı müşteri hizmetleri telefon numarasını arayın. Daha sonra Gratis kart şifresi almak istediğinizi söyleyin. Yetkili kişi size kimlik bilgilemesi için kişisel sorular sorduktan sonra, şifrenizi güncelleyecektir. Dilerseniz web sitesi üzerinden de şifre güncellemesi gerçekleştirebilirsiniz. Eski kartınızda kalan puanlar yandı diye üzülmeyin. Yeni karta puan aktarımı yapabilirsiniz.