İçeriğe geç

Gratis Kart Nedir?

  Gratis Kart, kişisel bakım ürünleri bulabileceğiniz mağazalardan birisidir. Kozmetik ürünlerin bulunduğu Gratis özellikle hanımlar tarafından tercih edilen sevilen bir mekandır. Gratis müşterileri için bazı avantajlar sunmuktadır. Gratis Kart bu avanatjlardan biridir. Gratis Kart ile müşterilere, kart sahiplerine indirimler ve avanatajlar sunulur. Gratis Kart ile yapılan alışverişlerde sadece indirim kazanılmaz. Yapılan her alışverişte puan biriktirilir. Biriken puanları alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Hem indirim kazanıp hemde puanlar ile ücretsiz alışveriş yapma imkanı sunulur. Gratis kart puanlarını mağazalarda ve online mağazada kullanabilirsiniz. Gratis Kart sahiplerine düzenlenen kampanyalar bildirilir ve haberdar olmaları sağlanır. Böylece kart sahipleri bu imkanları kaçırmadan kullanabilir.

  Gratis Kart Puan Sorgulama

  Gratis kart içinde biriken puanlar kart sahipleri tarafından öğrenilebilir. Kartın avantajlarından en bilineni, her alışverişe karşı belli bir puan vermesidir. Yeni sisteme göre her 1 TL harcamanız halinde, 1 puan kazanmış olursunuz. Gratis’ten alışveriş yaptıktan sonra, fişinize baktığınız zaman ne kadar puan kaldığını, alışverişiniz ile ne kadar puan kazandığınızı öğrenebilirsiniz. Eğer alışverişiniz sırasında puan kullandıysanız ne kadar puan kaldığı bilgisini de öğrenebilirsiniz.

  Müşteri hizmetlerini arayarak Gratis kart içinde biriken puanları öğrenmek isterseniz 0 850 210 69 00 hatlı numarayı tuşlayın. Müşteri temsilcisine kartınızda ne kadar puan kaldığını öğrenmek istediğinizi söylediğiniz zaman size gerekli bilgi verilecektir.

  Gratis Kart’ın Avantajları?

  Gratis kart sahibi olmanın avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Gratis kart müşterisine özel kampanyalar hazırlanır.
  • Gratis mağazalarından alışveriş yaptığınız her sefer hesabınıza puan birikir.
  • Cilt bakımı, kişisel bakım ve kozmetik gibi alanlarda indirimlerden faydalanırsınız.
  • Marka iş birlikleri ile anlaşmalardan faydalanmak için Gratis kart sahibi olmak gerekir.
  • Puan biriktirdiğiniz zaman ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz.
  • Gratis kart müşterisi olduğunuz zaman güncel kampanyalar hakkında telefonunuza bilgilendirme mesajı gelir.

  Gratis Kart İle Yapılabilecekler?

  Gratis kart ile yapılabilecek sayesinde kendinize güzel bakmak istemez misiniz? Artık bakımlı olmak için çok para ödeme derdi sona erdi. Kampanyalardan faydalanarak, size özel indirimler alarak bakım alışverişi yapabilirsiniz. Gratis kartınızı her alışveriş yaptığınız zaman kasiyere göstermeyi unutmayın. Eğer kartınız yanınızda yoksa, merak etmeyin. Kartınızı almak için kayıt olduğunuz telefon numarasını kasiyer görevlisine söyleyerek de puan kazanmış olursunuz. Fakat Gratis kart ile kazandığınız puanları harcamak isterseniz yanınızda mutlaka Gratis kartınızın olması gerekir.

  Gratis Kart Şifre İşlemleri Nasıl Yapılır?

  Gratis kart şifresini unuttuğunuz zaman 0 850 69 00 hatlı müşteri hizmetleri telefon numarasını arayın. Daha sonra Gratis kart şifresi almak istediğinizi söyleyin. Yetkili kişi size kimlik bilgilemesi için kişisel sorular sorduktan sonra, şifrenizi güncelleyecektir. Dilerseniz web sitesi üzerinden de şifre güncellemesi gerçekleştirebilirsiniz. Eski kartınızda kalan puanlar yandı diye üzülmeyin. Yeni karta puan aktarımı yapabilirsiniz.