İçeriğe geç

Halkbank Jet Kart Bakiye Sorgulama

  Halkbank Jet Kartlar bazı üniversite, belediyelerde ve mecliste bu kart kullanılmaktadır. Kullanılan yerlerin detayları için sitemizde arama yapabilirsiniz. Bank24 jet ile alışverişlerinizde kolayca ödeme yapabilirsiniz. Kartın sahip olduğu elektronik para özelliği ile kartınızı Visa ve Mastercard kabul eden tüm üye işyerlerinde, şifreli harcama yapabilirsiniz. Limitinizi aşmadığınız sürece  para yatırma, para çekme, hesap bakiyesi kontrolü ve hesap hareketlerini inceleme, bankadaki diğer hesaplarla kartı ilişkilendirme ve diğer tüm bankacılık hizmetlerini kullanabilirsiniz. Diğer banka ATM’lerinden yaptığınız bakiye görüntüleme ve nakit çekim işlemleriniz için işlem masrafı alınmaktadır.

  Halkbank Jet Kart Bakiye Sorgulama

  Bu işlem için bankanın diğer kartlarında geçerli olan bakiye sorgulama yöntemleri kullanılabilir.

  • İnternet sayfası üzerinden Halkbank Jet Kart Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Halkbank Jet Kart Bakiye Sorgulama
  • Sms ile Halkbank Jet Kart Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Halkbank Jet Kart Bakiye Sorgulama
  • Banka Şubesine Giderek Halkbank Jet Kart Bakiye Sorgulama
  • Atm Cihazlarından Halkbank Jet Kart Bakiye Sorgulama

  İnternet sayfası üzerinden Halkbank Jet Kart Bakiye Sorgulama

  Halkbank’ta vadesiz hesabınız varsa ve bakiyenizi zaman zaman sorgulamak istiyorsanız Halkbank’ın resmi internet sayfası üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için şu adımları izleyebilirsiniz.

  • Halkbank resmi internet sayfası için tıklayınız.
  • İnternet şubesi sayfasına tıklayarak giriş bilgilerinizle sisteme girin.
  • İnternet şubesi şifreniz yoksa Halkbank.com.tr sitesinin sağ üst köşesinde olan ‘İnternet Şubesi – Bireysel’ adresine tıklayın. Parolamı bilmiyorum/Blokeli’ menüsüne tıklayın ve yeni bir şifre alın.
  • Şifrenizi biliyorsanız yada yeni şifreyi aldıysanız, İnternet şubesi sayfasına tıklayıp giriş bilgilerinizle sisteme girin. Sistemde bakiye bilginizi kolayca görebilirsiniz.

  Mobil Uygulama ile Halkbank Jet Kart Bakiye Sorgulama

  Halkbank mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Bunun için aşağıdaki adreslerden size uygun olanı kullanabilirsiniz.

  Play Store üzerinden Halkbank mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Appstore üzerinden Halkbank mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Halkbank mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirdikten sonra bakiyenizi rahatlıkla görebilirsiniz.

  Sms ile Halkbank Jet Kart Bakiye Sorgulama

  Halkbank bakiyenizi sms yolu ile pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey BAKİYE yazdıktan sonra 3401’e sms göndermektir. Mesajı attıktan sonra Halkbank kısa sürede bakiyeleriniz hakkında bilgi verecektir.

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Halkbank Jet Kart Bakiye Sorgulama

  Halkbank bakiye sorgulama hizmeti için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Çağrı merkezi görevlisi sizi yönlendirecek yada bilgi verecektir.

  Halkbank çağrı merkezi numarası : 444 0 444

  Banka Şubesine Giderek Halkbank Jet Kart Bakiye Sorgulama

  Halkbank bakiyenizi Halkbank şubesine giderek öğrenebilirsiniz. Bunun için şubeye gidip ilgili alandan sıra numarası almalısınız. Sıranız geldiğinde gişe görevlisi size yardımcı olacaktır.

  Atm Cihazlarından Halkbank Jet Kart Bakiye Sorgulama

  Nerdeyse her yerde bulanan Halkbank  yada ortak banka atmlerinden birisine Halkbank kartınızı taktıktan sonra bakiye sorgulama işlemini yapabilirsiniz.