İçeriğe geç

Halkbank T.C. ile Para Sorgulama

  Halk Bank müşterileri bankanın kaliteli ve şeffaf hizmet anlayışı ile bakiyelerini ve diğer bilgilerini her zaman kolaylıkla görebilirler. Bunun için bir çok yöntem vardır. Ancak makalemizde TC kimlik numarası kullanarak nasıl bakiye sorgulaması yapılabileceğini anlatacağız. Tc kimlik numaramız bize özel olduğu için bankacılık hizmetlerinde sıklıkla kullanılır. Tc kimlik numaranız genelde her alanda sorulur ancak kendiniz girerek sorgulama yapabileceğiniz kanallar hakkında bilgi vereceğiz. Makalemizin devamında diğer yöntemler hakkında da kısa bir bilgi vermeyi düşünüyoruz.

  Halkbank T.C. ile Para Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Halkbank’ta bulunan para durumunuzu ve bakiyenizi sorgulamak için aşağıdaki iki yöntemi kullanabilirsiniz. Ayrıca şubeye gittiğinizde yada müşteri hizmetlerini aradığınızda yine TC kimlik numaranızı isteme ihtimalleri vardır. Bu iki seçeneği de unutmayın.

  • İnternet sayfası üzerinden Halkbank T.C. ile Para Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Halkbank T.C. ile Para Sorgulama

  İnternet sayfası üzerinden Halkbank T.C. ile Para Sorgulama

  Halkbank resmi internet sitesinde müşterilerine özel olarak online sistem oluşturmuştur. İnternet Şubesi olarak geçen sistemden istediğiniz bilgilere kolayca erişebilirsiniz. Bu şubeye girişte TC kimlik numaranız ve internet şubesi şifreniz istenir. Şifreyi hesap açtığınızda banka size verir. İsteğe göre daha sonrada arayıp alabilirsiniz.

  • Öncehttps://www.halkbank.com.tr adresine girin.
  • İnternet şubesi sayfasına tıklayarak giriş bilgilerinizle sisteme girin.
  • İnternet şubesi şifreniz yoksa sitenin sağ üst köşesinde olan ‘İnternet Şubesi – Bireysel’ adresine tıklayın. Parolamı bilmiyorum/Blokeli’ menüsüne tıklayın ve yeni bir şifre alın.
  • Şifrenizi biliyorsanız yada yeni şifreyi aldıysanız, İnternet şubesi sayfasına tıklayıp giriş bilgilerinizle sisteme girin.
  • Artık bakiyenizi bu alanda görebilirsiniz.

  Mobil Uygulama ile Halkbank T.C. ile Para Sorgulama

  Halkbank mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Mobil uygulama ile mobil bankacılığın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu uygulama ile bankacılık hizmetlerini istediğiniz saat istediğiniz yerden alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adreslerden size uygun olanı kullanabilirsiniz.

  Play Store üzerinden Halkbank mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Appstore üzerinden Halkbank mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Halkbank mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirdikten sonra Tc kimlik numaranız ve şifrenizle birlikte giriş yaparak bakiye bilginizi görebilirsiniz.

  Diğer Halkbank Para Sorgulama Yöntemleri Nelerdir?

  Aşağıdaki Halkbank para sorgulama yöntemlerinden müşteri hizmetleri, banka şubesi gibi seçeneklerde sizden TC kimlik numaranız istenebilir.

  • Sms ile Halkbank Bakiye Sorgulama
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Halkbank Bakiye Sorgulama
  • Banka Şubesine Giderek Halkbank Bakiye Sorgulama
  • Atm’den Halkbank Bakiye Sorgulama