İçeriğe geç

Hepsijet Kargo Takip

  HepsiJet yenilikçi bir taşımacılık anlayışı geliştirmiştir. Teslimat sistemini yeniden şekillendirerek devam etmektedir. 81 ilde hizmet veren HepsiJet büyüyen bir marka olarak yoluna devam etmektedir. E-ticaret taşımacılığında büyük markaların çözüm ortağı olmayı başarmıştır. Dağıtım işini ve sektörü bilen hepsijet her geçen gün büyüyen ekibi ve memnuniyetini gözettiği müşterileri ile hizmete devam ediyor. HepsiJet teknoloji ekibi ile beraber gelişen yazılım ve Arge çalışmalarını da devam ettiriyor. Böylece yerinde sayan değil sürekli gelişen bir ekip ve sistem ile müşterileri için çalışmayı sürdürüyor.

  HepsiJet Kargo hakkında söylenecek diğer detaylar şu şekilde sıralanabilir:

  • Taşımacılıkta uzmanlığı, dikkati, teknolojiyi ve kaliteyi birleştiriyor. Böylece daha hızlı ve pratik bir taşımacılık ortaya çıkıyor.
  • Sunulan hizmetlerle e-ticaret şirketlerine destek sağlıyor.
  • Kalite standartlarını yeniden düzenleyerek yenilikler sunuyor. Hepsiburada platformunda gelişerek eticaret sektöründe faaliyet gösteren tüm markalara kaliteli hizmet sunuyor.
  • 81 ilde dağıtım yapabiliyor. Bu yönüyle dağıtım ağını genişleterek devam ediyor.
  • Eğitimli bir kadro ile çalışıyor. Sektörde işi bilen kişiler ile çalışarak müşteri memnuniyetini sağlıyor.
  • Doğa dostu araçlar kullanarak çevreyi koruyor ve çevre bilincini artırmayı hedefliyor.

  Hepsijet Kargo Takip

  Hepsijet kargo takibi yapabilmek için şu yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Resmi internet sitesi üzerinden HepsiJet Kargo Takip İşlemi
  • HepsiJet Çağrı Merkezini Arayarak HepsiJet Kargo Takip İşlemi

  Resmi internet sitesi üzerinden HepsiJet Kargo Takip İşlemi

  Kargo Takip sayfasına girince karşınıza çıkan alanları doldurarak sorgulama yapabilirsiniz. Sayfada sizden takip numaranız istenir. Bu numarayı girdikten sonra ‘Sorgula’ butonuna basarak kargonuzun son durumunu görebilirsiniz.

  Hepsijet Kargo sorgulama sayfası için tıklayınız.

  HepsiJet Çağrı Merkezini Arayarak HepsiJet Kargo Takip İşlemi

  HepsiJet’e ait çağrı merkezini arayarak kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi görevlisine kargo takibi yapmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Sizden teslimat numaranız istenebilir. Bu numarayı belirterek kargonuzun takibini yapmanız daha kolay olur.

  HepsiJet Çağrı Merkezi Numarası : “0850 558 0 333”

  Gönderinize ait teslimat numaranız, kargonuz teslim alındığında mesaj ve e-posta yoluyla tarafınıza ulaştırılır. Bu iki yöntemle yani mesaj kutunuza yada mail kutunuza bakarak teslimat numaranızı öğrenebilirsiniz. Eğer ulaşamıyorsanız ürünü satın aldığınız kurum ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.