İçeriğe geç

Jetizz Kargo Takip

  Jetizz uzun zamandır hizmet veren bir firmadır. Taşımacılık sektöründe hizmet veren Jetizz kargo her dönem hizmetleriyle taşımacılık sektörüne yön vermektedir. e-ticaret alanında da hizmet vermektedir. Tecrübesini müşteri memnuniyeti yönünde kullanmaktadır. Doğaya zarar vermeyen özelliklere sahip araçlar seçerek hassasiyet göstermektedir. Sektörde bulunan teknolojiyi deneyimi ile birleştirerek yenilikler sunmakta, müşteri ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Kanun ve toplumsal değerlere saygı duyan bir firmadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışanlar toplum değerlerine saygı duyarak çalışmaktadırlar.

  Jetizz Kargo Takip İşlemin Nasıl Yapılır?

  İki farklı yöntem ile Jetizz kargo takip işleminizi yapabilir ve kargonuzun nerede ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz yöntemler şu şekildedir:

  • Jetizz Kargo Resmi İnternet Sitesini Arayarak Jetizz Kargo Takip
  • Jetizz Kargo Çağrı Merkezini Arayarak Jetizz Kargo Takip
  • Canlı Takip Sistemi ile Jetizz Kargo Takip

  Jetizz Kargo Resmi İnternet Sitesini Arayarak Jetizz Kargo Takip

  Jetizz Kargo takip işlemi için firmanın resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan kargo firmasının internet sitesine ulaşabilirsiniz.

  Jetizz Kargo takip işlemi için buraya tıklayınız.

  Sitenin menü kısmında bulunan ‘Gönderi takip’ kısmına gelerek gönderi takip numaranızı girerek Jetizz Kargo Takip sorgulama yapabilirsiniz.

  Jetizz Kargo Çağrı Merkezini Arayarak Jetizz Kargo Takip

  Jetizz Kargo’ya ait çağrı merkezi numarasını arayarak kargonuz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkez görevlisi size bu konuda detaylı bilgi verebilir.

  Jetizz Kargo Çağrı Merkezi Numarası : 0(850) 215 33 34 

  Online Takip Sistemi ile Jetizz Kargo Takip

  Jetizz Kargo’nun online takip sistemi mevcuttur. Bu sistem sayesinde kargonuzu online olarak takip edebilirsiniz. Kargonuz yola çıktığında takip için gerekli bilgiler tarafınıza mesaj olarak gönderilir. Bu sayede Jetizz Kargo Takip işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

  Jetizz Kargo’dan Hizmet Almak İçin Ne Yapmalıyız?

  Jetizz Kargo ile kurumsal gönderilerinizi ve diğer gönderi türlerinizi çağrı merkezinden iletişime geçerek gönderebilirsiniz. Satış temsilcileri size uygun hizmeti sunmak için gerekli alana yönlendirirler.

  Jetizz Kargo Çağrı Merkezi Numarası : 0(850) 215 33 34 

  Jetizz Kargo ile e-ticaret taşıma hizmeti daha kolay hale gelir. Aynı gün teslimat, randevulu teslimat, iade toplama hizmeti, saatli teslimat, aynı gün uçak kargo ve uçak kargo hizmetleri mevcuttur.