İçeriğe geç

HGS Bakiye Yükleme

  HGS otoyollardan kolay geçiş yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Bu sistemden faydalanan birisi iseniz bilirsiniz ki bakiyeniz yetmediğinde geçiş ihlali yapmış sayılır ve ceza alırsınız. Bunun önüne geçebilmek için bakiye sorgulama yaptıktan sonra HGS bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekir. HGS bakiye yükleme işlemi için aşağıdaki seçeneklerden size uygun olanı seçebilir ve uygulayabilirsiniz.

  HGS Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

  HGS bakiyenizi sorgulayıp yükleme yapabilmek için bir çok seçenek vardır. Sorgulama işlemi için ayrı başlıkta bilgi vermiştik. Arama yaparak o bilgilere ulaşabilirsiniz. Buradaki başlıklar ise HGS bakiye yükleme işlemi içindir.

  • PTT İşyerlerinden HGS Bakiye Yükleme
  • PTT Resmi sitesinden HGS Bakiye Yükleme
  • E-PTT AVM ile Bakiye HGS Bakiye Yükleme
  • E-devlet üzerinden HGS Bakiye Yükleme
  • Bankaya otomatik ödeme talimatı vererek HGS Bakiye Yükleme
  • Anlaşmalı Noktalardan HGS Bakiye Yükleme

  PTT İşyerlerinden HGS Bakiye Yükleme

  PTT işyerlerine giderek HGS yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için size en yakın PTT şubesine giderek istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. PTT aracılığı ile hgs kartınıza bakiye yükleyebilirsiniz. İsterseniz şubede bulunan yüklematikleri kullanabilirsiniz.

  En yakın PTT şubesi için buraya tıklayabilirsiniz.

  PTT Resmi sitesinden HGS Bakiye Yükleme

  PTT’nin resmi internet sitesine girerek sisteme giriş yapıp, HGS bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Sisteme üye olarak, seçtiğiniz bilgiler ile giriş yapmalısınız. Daha sonra hgs bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  PTT resmi internet sitesine girmek için tıklayınız.

  E-PTT AVM ile Bakiye HGS Bakiye Yükleme

  HGS kartınıza PTT’den yükleme yapmak istiyorsanız, dışarı çıkmadan online olarak yükleme yapmanın başka seçeneği de E-PTT AVM’dir. Bunun için E-PTT AVm ile Bakiye Yükleme adresine girerek gerekli bilgileri girmek suretiyle yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  E-devlet üzerinden HGS Bakiye Yükleme

  E-devlet kapısı sistemine giriş yaparak hgs bakiye yükleme işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bilgisayardan yada mobil uygulamadan sisteme giriş yapmaktır. Daha sonra arama kısmına hgs yükleme yazarak ilgili sayfayı bulabilirsiniz.

  E-devlet Kapısı uygulamasına giriş sayfasına gitmek için tıklayınız.

  Mobil uygulamayı aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

  Play store üzerinden e-devlet kapısı mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App store üzerinden e-devlet kapısı mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Bankaya otomatik ödeme talimatı vererek HGS Bakiye Yükleme

  Çalıştığınız bankaya otomatik ödeme talimatı vererek bakiyeniz azaldıkça yükleme yaptırabilirsiniz. Böylece unutma durumunuz olmaz.

  Anlaşmalı Noktalardan HGS Bakiye Yükleme

  Geçiş noktalarına yakın benzin istasyonlarından HGS bakiye yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  HGS Müşteri Hizmetlerini Arayarak HGS Bakiye Yükleme

  0 850 460 60 60 ya da 444 1 788 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. PTT’ye ait bu hattı arayarak yardım alabilirsiniz. Telefon operatörleri de HGS sistemine para aktarmak için destek olmaktadırlar.