HSBC Bank Kart Aidat Ücretleri Nedir?

0

HSBC Bank kart aidat ücretleri ile ilgili güncel liste resmi web sitesinde yayınlanmaktadır. Aşağıda linki verilen adresten ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Güncel HSBC Bank Kart Aidat Ücretlerine ulaşmak için tıklayınız.

İlgili sayfadan yıllık üyelik ücretleri, ek kart yıllık üyelik ücretleri, kart yenileme ücretleri, nakit avans ücreti, alışveriş kredi faizi, nakit çekme kredi faizi, gecikme faiz oranı, taksitli çatpara, alo taksit ve diğer bankacılık hizmetlerinden alınan ücretleri güncel olarak öğrenebilirsiniz.

HSBC Bank resmi internet sitesi için tıklayınız.

HSBC Bank’tan Hizmet Alma Yolları Nelerdir?

HSBC bank müşterilerini önemseyen hizmet anlayışına sahiptir. Toplumun yararına olacak şekilde hizmetlerini düzenlemektedir.

HSBC Müşteri Temsilcileri

İhtiyacınız olan her zaman müşteri temsilcileri ile iletişime geçilebilir. Soru, öneri yada şikayetlerinizi HSBC Müşteri hizmetlerine rahatça iletebilirsiniz.

Kurumsal İnternet Bankacılığı

Kurumsal İnternet Bankacılığı ile para transferleri, fatura ve SGK ödemeleri, peşin ithalat ve mal mukabili transferler, şirket kredi kartı, döviz işlemleri ve toplu dosya ödeme işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Mobil Bankacılık

Mobil Bankacılık ile para transferleri, fatura ödemeleri, şirket kredi kartı, döviz işlemleri ve toplu dosya ödeme onay işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Siber Güvenlik

HSBC Bank, giderek dijitalleşen bankacılık hizmetlerinde bazı riskler ortaya çıkmaktadır. Kötü amaçlı yazılımlarla ve siber suçlarla ilgili bilgi edinmeniz ve güvende kalmanız için size yardım eder.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz