İçeriğe geç

iPrize Hediye Kartı

  iPrize Hediye Kartı ile çalışanlarınıza yapacağınız yardımlar tek kartta toplanmış olur. Böylece kolay, hızlı ve güvenli alışveriş yapabilirler. Ayrıca A101, Migros, Carrefour, Boyner, Koton, Mavi, Flo ve 10’larca markada istediklerini satın alabilirler. Mağazadan yada online olarak alışveriş yapma imkanları vardır.

  iWallet iPrize Hediye Kartı Nedir?

  iPrize hediye kartının sahip olduğu teknoloji sayesinde sanal kod sistemi ile dokunmadan ödeme yapabilirsiniz. iPrize hediye kartı ile market, giyim, kırtasiye, teknoloji ve kitap sektörlerinde hizmet veren mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz. 5 farklı kategoride alışveriş yapılabilmesi çalışanlarınıza yada yardım etmek istediğiniz kişilere büyük kolaylık sağlayacaktır. Erzak yardımlarını koli olarak vermek özellikle covid-19 salgınından dolayı sağlıklı olmayabilir. Ancak iPrize hediye kartı ile yapmak istediğiniz yardımı daha pratik ve kolay bir şekilde verebilirsiniz.

  iPrize hediye kartını isterseniz sanal olarak da gönderebilirsiniz. Dijital hediye kodunu istediğinizi kişiye göndererek kullanmasını sağlayabilirsiniz.

  iPrize Kart Nerelerde Harcanabilir?

  iWallet kartınız ile aşağıdaki sektörlere ait mağazalarda istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Limitiniz dahilinde istediğiniz sayıda istediğiniz ürünü almanız mümkündür.

  • Giyim sektöründe: Koton, Yalı Spor, Mavi, Kiğılı, Hatemoğlu, İpekyol, YKM, Hatem Saykı, Boyner, Boyner Sports, D’S Damat, Flo, Damat Tween, Ayakkabı Dünyası, So Chic, Sneak&Cloud, Twist, Setrms, Journey, İmza, Abdullah Kiğılı, Sitare, Etichet Sport, Ekol
  • Market sektöründe : A101, Carrefour, Migros, Şok
  • Teknoloji sektöründe : Teknosa, Ofises
  • Kitap sektöründe : Doluraf

  Bu markaların mağazalarında iPrize kartınız ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Tek bir kart ile bu sektörlerde kartınızı kullanabilirsiniz.

  Ayrıca aşağıdaki sektörlerden ilgili sektöre ait iWallet kartı alarak alışveriş yapılması mümkündür.

  • E-ticaret sektöründe : Ofises, 3 iplik, Urban one, Fil unutmaz, Doluraf, Etichet spor, DGN
  • Digital baskı sektöründe : Fil unutmaz
  • Akaryakıt sektöründe : Shell
  • Dekorasyon sektöründe : İkea

  iWallet iPrize Kart Müşteri Hizmetleri

  iWallet Müşteri Hizmetlerine ulaşarak şikayet, öneri yada dileklerinizi iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri görevlisi size mutlaka yardım eder. Müşteri hizmetlerine aşağıdaki numaradan yada e-posta adreslerinden ulaşmanız mümkündür.

  7 gün boyunca 10:00 – 22:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  iwallet iPrize Müşteri Hizmetleri Numarası : 0850 490 00 17

  Ayrıca e-posta adreslerine mesaj atarak iletişim kurmanız da mümkündür.

  iWallet E-Posta adresleri : [email protected] – [email protected]