İçeriğe geç

İstanbul Kart Bakiye Nasıl Sorgulanır?

  İstanbul ilinde kullanılan İstanbul kartınızda kalan bakiyeyi görmek için birkaç yöntem mevcuttur. Bu yöntemler oldukça kolay ve hızlıdır. Size kolay geleni seçerek hemen bakiyenizi görebilirsiniz. İstanbul Kart ulaşımdan alışverişe kadar bir çok alanda kullanılabilmektedir. Bu yüzden çok fazla kullanıcıya sahiptir.

  İstanbul Kart Bakiye Nasıl Sorgulanır?

  İstanbul kartınızı sorunsuz kullanabilmek için düzenli olarak bakiye yüklemesi yapmanızda fayda vardır. Bakiyenizin ne kadar kaldığını öğrenebilmeniz için İstanbul Kart Bakiye Sorgulama yollarından birisini kullanabilirsiniz. Böylece ulaşım sırasında sorun yaşamazsınız.

  • İnternet sitesi ile İstanbul Kart Bakiye Nasıl Sorgulanır?
  • Mobil uygulama ile İstanbul Kart Bakiye Nasıl Sorgulanır?
  • NFC sistemi ile İstanbul Kart Bakiye Nasıl Sorgulanır?
  • Banka ATM Cihazlarından İstanbul Kart Bakiye Nasıl Sorgulanır?
  • Alo 153 Hattı Aranarak İstanbul Kart Bakiye Nasıl Sorgulanır?

  İnternet sitesi ile İstanbul Kart Bakiye Nasıl Sorgulanır?

  Eğer internet sitesi üzerinden İstanbul Kart Bakiyenizi öğrenmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayarak üyelik bilgilerinizle giriş yapmanız yeterlidir. Karşınıza çıkan panelden bakiyenizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

  İstanbul Kart Bakiye Sorgulama için tıklayınız.

  Online işlemler sayfasında sadece bakiye sorgulama değil daha pek çok işlem yapılabilir. Mesela bakiye yükleme bunlardan birisidir.

  Mobil Uygulama ile İstanbul Kart Bakiye Nasıl Sorgulanır?

  Akıllı telefonunuza indireceğiniz mobil uygulama ile daha kolay ve hızlı bir şekilde İstanbul Kart Bakiye sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için pc başına geçmenize yada uygun mekan aramanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzdan size uygun uygulama mağazasına girip İstanbulkart uygulamasını indirmektir. Daha sonra uygulamaya girerek İstanbul Kart Bakiyenizi görebilirsiniz.

  Android için İstanbulkart Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  IOS kullanıcıları için İstanbulkart Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  NFC ile İstanbul Kart Bakiye Nasıl Sorgulanır?

  Telefonunuzun NFC özelliği varsa bu imkanı kullanarak bakiyenizi görebilirsiniz.

  Banka ATM Cihazlarından İstanbul Kart Bakiye Nasıl Sorgulanır?

  Tüm bankaların ATM cihazlarından kartınızın bakiyesini sorgulayabilirsiniz. Artık bu imkan vardır. Yakınınızda hangi bankanın ATM’si varsa kolayca kartınızı takıp bakiye sorgulaması yapabilirsiniz.

  Alo 153 Hattı Aranarak İstanbul Kart Bakiye Nasıl Sorgulanır?

  Alo 153 hattını arayarak kartınızda bulunan bakiyeyi sorgulama imkanınız vardır.  153 numarasını ev telefonu yada cep telefonunuzdan arayabilirsiniz.