İçeriğe geç

İstanbul Kart Başvuru Merkezleri

  İstanbulkart başvuru merkezleri ve çalışma saatlari için makalemizden faydalanabilirsiniz. İstanbullu vatandaşların kişisel İstanbulkart başvurusu yapıp teslim aldığı, kart vizeleme ve yenileme işlemlerini gerçekleştirebildiği merkezlerdir. İstanbulkart Başvuru Merkezleri İstanbul genelinde 39 noktada hizmet vermektedir. Bu noktalara ulaşarak yardım alabilirsiniz. Kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

  Eğer hafta içi müsait değilseniz hafta sonu başvuru yapma imkanınız vardır. Bunun için kurumsal İstanbulkart taleplerinizi , hafta içi; 08:00 – 17:00 saatleri arasında “Yeşilköy Mah. Atatürk Havalimanı Cd. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A3 Blok Kat:2 Yeşilköy / İstanbul” adresinden yapabilirsiniz.

  İçindekiler

  İstanbul Kart Başvuru Merkezleri Nerelerdedir?

  İstanbul kart başvuru merkezleri hafta içi ve hafta sonu farklı saatlerde çalışmaktadır. Detaylı bilgi aşağıdaki tabloda verilmiştir. Güncel tablo için ise İstanbul kart resmi internet sayfasına göz atabilirsiniz.

  İstanbukart resmi internet sitesi için tıklayınız.

  İstanbul Kart Başvuru Merkezlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

  Başvuru merkezleri ile ilgili listeye mobil uygulama üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için akıllı telefonunuza İstanbul kart mobil uygulamasını indirmeniz yeterlidir.  Aşağıdaki bağlantılar mobil uygulamayı bulabileceğiniz yere sizi ulaştırır. Uygulamayı indirdikten sonra kartınız ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilir, kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

  Play Store üzerinden İstanbulkart mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store üzerinden İstanbulkart mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Kurumsal İstanbulkart taleplerinizi , hafta içi; 08:00 – 17:00 saatleri arasında “Yeşilköy Mah. Atatürk Havalimanı Cd. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A3 Blok Kat:2 Yeşilköy / İstanbul” adresinden yapabilirsiniz.